TwojaSexRandka.eu – Recenzja portalu

Rozwój Internetu dał szansę na rozwój relacji damsko – męskich bez problemu można znaleźć swoją drugą połówkę. Wystarczy, że założymy konto na odpowiednim portalu randkowym i pokażemy swoje najlepsze cechy. Wtedy odpowiednie osoby będą same pisać!

CasualDating.com

TwojaSexRandka.eu – Opinie

TwojaSexRandka.eu to portal skupiający ludzi poszukujących nowych przygód, doznań czy po prostu zabawy. Dzięki swej intuicyjności pozwala na szybkie flirty z osobami w naszym otoczeniu. Algorytm dobiera do naszych potrzeb osoby znajdujące się w okolicy. Dzięki takiej możliwości możemy bez problemu znaleźć swoją drugą połówkę. Jest to wręcz zbawienne rozwiązanie, dzięki któremu w kilka kliknięć jesteśmy w stanie umówić się na sex spotkanie.

TwojaSexRandka.eu – Rejestracja

Rejestracja polega na podanie podstawowych informacji na swój temat. Wypełniamy formularz, gdzie podajemy swoją płeć, datę urodzenia oraz adres-email. Akceptujemy możliwość wysyłania do nas maili i aktywujemy konto za pomocą wysłanej do nas wiadomości na naszej poczcie. Po potwierdzeniu naszej tożsamości mamy do wypełnienia nasze zainteresowania w kategoriach takich jak:

  • Preferencje
  • Fetysze
  • Partner
  • Czego szukam
  • Miejsce spotkań

Kolejnym punktem jest wypełnienie ankiety na temat naszego wyglądu, jaka jest nasza sylwetka, ilość wzrostu, kolor oczu itd. Na samym końcu piszemy coś o sobie i czego dokładnie szukamy. Zaznaczamy również nasz status związki. Całe wypełnienie formularza zajęło mi mniej niż 5 minut.

Najczęstsze pytania oraz problemy

Dlaczego moje zdjęcie profilowe zostało odrzucone?

Twoje zdjęcie to wizytówka całego profilu. Dlatego tylko zdjęcia, na których Twoja twarz jest widoczna zostaną zaakceptowane. Nie akceptujemy zdjęć po komputerowej przeróbce, lub innych, fikcyjnych fotek. Dodatkowo nie dopuszczamy zdjęć ze scenami przemocy, politycznymi symbolami lub zdjęć z dziećmi.

Dlaczego mój tekst profilowy został odrzucony?

Opis Twojego profilu został odrzucony, ponieważ prawdopodobnie zawierał dane kontaktowe, jak na przykład numer telefonu, adres e-mail lub linki do innych portali. Na zamieszczanie takich informacji nie pozwala nasza Polityka Prywatności. Poza tym nie dopuszczamy tekstów obraźliwych, rasistowskich, czy wypowiedzi politycznych.

Dlaczego nie mogę dodać zdjęcia?

Dopuszczone są zdjęcia jedynie w formatach .jpeg, .jpg, .gif i .png. Zdjęcie musi mieć co najmniej 410×410 pikseli, ale nie więcej niż 6000×6000 pikseli.

Podsumowanie

TwojaSeksRandka.eu należy do portali randkowych, które są po prostu warte uwagi. Rejestracja jest darmowa i nie ma żadnych ukrytych treści, więc dlaczego nie spróbować. Algorytm portalu działa bardzo dobrze. Bez problemu znajdziemy kogoś w naszej okolicy!

Więcej artykułów znajdziesz tutaj

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Gabrysia

    Również Polecam!

Dodaj komentarz