Portal randkowy Sympatia

Portal randkowy Sympatia

Sympatia to portal randkowy, charakteryzujący się bardzo dobrą opinią. Działa nieprzerwanie od 2003 roku i wspiera singli, którzy szukają miłości. Sympatia, mimo że działa od tylu lat, to idzie wraz z czasem i posiada nowoczesną stronę oraz swoją aplikacje na telefon. Warto dodać, że strona posiada około 5 milionów użytkowników.

Co ciekawe, portal randkowy Sympatia połączył tysiące par. Ich historie możesz przeczytać w zakładce „Poznali się w Sympatii”. Aż 75% użytkowników Sympatii umawia się na randki, a 83% szuka prawdziwej miłości! Czyli nie ważne, gdzie mieszkamy, może być to Lubin, Leszno, Katowice, Bydgoszcz, a nawet Radom to i tak znajdziemy to czego szukamy. Przekonany? Jeśli nie, to zapraszamy dalej.

Jak założyć konto na portalu randkowym Sympatia.pl?

Aby założyć konto na serwisie randkowym Sympatii, musimy przejść tutaj. Wypełniamy prosty formularz, podajemy podstawowe dane takie jak:

  • Swoją unikalną nazwę, która musi zawierać od 4 do 30 znaków, w tym maks. 4 cyfry.
  • adres E-mail.
  • Hasło, które powinno się składać z jednej małej literki, jednej dużej, jednej cyferki oraz minimum 8 znaków.

Dalej uzupełniamy swoją płeć, datę urodzin oraz adres zamieszkania. Akceptujemy regulamin i klikamy przycisk ,,dołącz do Sympatii”. Jak już założyłeś konto na najlepszym portalu randkowym. Zaloguj się do swojej poczty e-mail i odbierz wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Jeśli nie widzisz w potwierdzenia w głównej poczcie, sprawdź folder SPAM.

sympatia-portal-randkowy

Abonament w Sympatii

Sympatia jak większość portali randkowych, oferuje swój abonament, który pozwala na kilka dodatkowych funkcji oraz wspiera serwis.

„Pakiet 1 miesiąc”– 16,90 PLN – w przypadku aktywacji poprzez PayU.pl, PayPal, Adyen.com, oraz 17,22 PLN – w przypadku dokonania płatności poprzez SMS.

„Pakiet 3 miesiące” – koszt takiego Abonamentu „Pakiet Premium” wynosi 31,50 PLN (10,50 PLN za jeden miesiąc

 „Pakiet 6 miesięcy” – koszt takiego Abonamentu „Pakiet Premium ” wynosi 49,50 PLN (8,25 PLN za jeden miesiąc

„Pakiet 12 miesięcy” – koszt takiego Abonamentu „Pakiet Premium ” wynosi 79,50 PLN (6,63 PLN za jeden miesiąc

Zagraj w Bingo na Sympatii!

Słyszałeś, aby jakiś portal randkowy, oferował grę w BINGO? Nie dość, że można szukać swojej drugiej połówki to również, można pograć.

Bingo polega na przeglądaniu profili na podstawie zdjęć profilowych, loginu i wieku. Jeśli osoba nam się podoba klikamy ,,tak” a jeśli nie to ,,nie ” . Jak oceniamy zdjęcie na „nie” to osoba ze zdjęcia nie otrzymuje żadnego powiadomienia, jej zdjęcie nie wyświetla się nam w Bingo, ponieważ nie jesteśmy nią zainteresowani. Ale jak już jednak trafiła nam się osoba, która nam się spodobała to klikamy ,,tak” i zaczynamy naszą zabawę.

Opinie użytkowników o portalu Sympatia

Głównie opinie użytkowników korzystających z portalu Sympatia są pozytywne. Na wielu forach internetowych widzimy pochlebne informacje na temat prostego działania serwisu. Czy warto korzystać? Myślę, że tak duża liczba osób nie pozwoli nam się nudzić. Stosunkowo niskie ceny abonamentu, które dodają bardzo dobre funkcje, również warto wziąć pod uwagę.

Jeśli dalej jesteś nie przekonany, zawsze możesz sprawdzić nasze inne artykuły i wybrać inny serwis randkowy.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Paulina

    Również Polecam!

  2. Dawid

    Polecam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.