RANKING DARMOWYCH PORTALI RANDKOWYCH
Przygotowaliśmy dla ciebie SIEDEM najlepszych portali randkowych w Polsce.


zakazana milosc portal randkowy

ZAKAZANA MIŁOŚĆ  to portal randkowy, który łączy osoby szukające zabawy i niezobowiązującego seksu. Każdego dnia liczba użytkowników się zwiększa, co oznacza, że twoja szansa na znalezienie odpowiedniej osoby również się powiększa. Śmiało można powiedzieć, że ten serwis jest jednym z najlepszych w Polsce. Dlatego jest na samej górze naszego rankingu.

LICZBA OCEN: 10952

5/5
ZWERYFIKOWANE KONTA:
94 249

ŚREDNI CZAS REJESTRACJI: 30 SEKUND

poprostuflirt

Poprostuflirt jest portalem randkowym, który zaczął swoją działalność w 2020. Nie przeszkodziło mu to zebrać w takim krótkim czasie ponad 3 miliony użytkowników. Robi wrażenie prawa? Jest to jeden z najszybciej rozwijających się portali randkowych w Polsce. Strona gwarantuje anonimowość, więc jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają nie tylko mocnych wrażeń, ale i dyskrecji. Serwis pozwala znaleźć osoby w twojej okolicy, które tak jak ty są zainteresowane niezobowiązującymi znajomościami i dobrą zabawą.

LICZBA OCEN: 3424

5/5
ZWERYFIKOWANE KONTA:
129 522

ŚREDNI CZAS REJESTRACJI: 30 SEKUND

nasza tajemnica portal randkowy

Znudzony? Szukasz kobiet, które są tajemnicze? Nie zdradzają swoich sekretów? Na pomoc przychodzi portal randkowy Nasza Tajemnica. Nie znajdziesz nigdzie indziej bardziej tajemniczych kobiet. Bez wątpienia każda z nich Cię zadowoli, lepiej nie trać czasu. Kiedy to piszę sytuacja zmusza do tego, aby siedzieć w domu a przez to mamy prawdopodobnie więcej czasu na randki. Idealna okazja, aby zacząć swoje miłosne romanse.

LICZBA OCEN: 1455

5/5
ZWERYFIKOWANE KONTA:

26 445

ŚREDNI CZAS REJESTRACJI: 35 SEKUND

bratnia dusza portal randkowy

Bratniadusza.com jest dla każdego użytkownika. Chciałbyś znaleźć kogoś po zaledwie kilku sekundach? Zależy Ci na czasie? Uwierz mi, że rejestracja nie zajmie Ci dłużej niż 20 sekund. Pomaga w tym banalny formularz rejestracyjny, który by nawet zrobiła osoba niewidoma. Co sprawia, że BratniaDusza jest tak świetnym portalem randkowym? Ponieważ rejestracja jest strasznie prosta, oraz oferują niesamowitą liczbę ludzi w twojej okolicy. Zamiast wyświetlać codziennie te same osoby. System stara się dobierać każdego dnia nowe twarze. Nie ważne gdzie jesteś!

LICZBA OCEN: 1240

5/5

ZWERYFIKOWANE KONTA:

12 560

ŚREDNI CZAS REJESTRACJI: 20 SEKUND

Poflirtujemy portal portal randkowy

Lubisz flirtować ? Poflirtujemy to portal randkowy dla kobiet i mężczyzn, gdzie możesz znaleźć chętnych na szybkie randki. Co ważne, strona gwarantuje anonimowość, więc jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają nie tylko mocnych wrażeń, ale i dyskrecji. Poflirtujemy to portal randkowy dla flirciarzy, którzy dokładnie wiedzą czego chcą od życia. Co najważniejsze jest on intuicyjny w obsłudze i pozwala nawiązać wiele różnych znajomości, zarówno na krótki, jak i dużo dłuższy czas.

LICZBA OCEN: 5660

4.5/5
ZWERYFIKOWANE KONTA:

64 900

ŚREDNI CZAS REJESTRACJI: 35 SEKUND

Ranking portali randkowych 2021

Erodate posiada aż ponad 230 tysięcy aktywnych użytkowników oraz 2,290,000 załadowanych zdjęć i video. Codziennie użytkownicy przez pośrednictwo tej platformy wysyłają około 340 tysięcy wiadomości dziennie, co świadczy o wysokiej skuteczności portalu. Jeśli szukasz rozmowy lub swobodnego flirtowania z atrakcyjnymi kobietami, EroDate to świetna strona do sprawdzenia. Możesz spotkać wiele osób przeglądając zdjęcia innych i inicjując rozmowy, chociaż obaj użytkownicy muszą się najpierw polubić

 

LICZBA OCEN: 35500

4/5
ZWERYFIKOWANE KONTA:

178500

ŚREDNI CZAS REJESTRACJI: 45 SEKUND

Zakazane Flirty Portal randkowy

Portal randkowy Zakazane flirty  staje się jednym z najbardziej popularnych portali w Polsce. Wiele osób decyduje się z niego korzystać, ponieważ daje wiele możliwość, jeżeli chodzi o kwestię poznawania nowych osób. Serwis ten przypomina w dużej mierze portal społecznościowy, a dzieje się tak, ponieważ profile użytkowników są bardzo rozbudowane, jak również istnieje możliwość dodawania zdjęć oraz aktualizacji statusu. Oprócz tego zakładanie profilu na tym portalu należy do bardzo przyjemnych i zabawnych ze względu na interesujące pytania.

LICZBA OCEN: 12454

3.5/5
ZWERYFIKOWANE KONTA:

32050

ŚREDNI CZAS REJESTRACJI: 40 SEKUND

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Karol

    Polecam.

  2. Amelia

    Również Polecam!

  3. Amelia

    Również Polecam!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.