Portale randkowe dla młodych

Jesteś młodą osobą, która szuka miłości, znajomości lub przygód? W tym okresie czasu prawdopodobnie wszyscy szukają takich sytuacji. Mamy coś dla ciebie. Portale randkowe dla młodych są czymś nowym i dopiero zaczynają w tym środowisku, ale już powinniśmy zwracać na nie większą uwagę. Pomimo małego budżetu, serwisy bardzo się starają trzymać poziom i konkurować z innymi portalami randkowymi. Więc znajdziesz tu to czego szukasz.

portal randkowy dla młodych

Na co zwracać uwagę?

Portale randkowe dla młodych, powinny dysponować dużą liczbą użytkowników. Przecież każdy musi znaleźć dla coś dla siebie. Większa liczba osób, która korzysta z serwisu to większa szansa na to, że znajdziesz to czego szukasz.

Serwisy powinny posiadać swoje wersje na różnych urządzeniach, takich jak komputer, tablet czy smartfon. Jeśli mamy aplikacje portalu np. na telefonie, wtedy jesteśmy dostępni w każdej chwili i nic nie stracimy. Chyba nie chciałbyś przegapić wiadomość od osoby, z którą czatujesz.

Koniecznie sprawdź, czy dany portal randkowy chroni twoje dane. Dyskrecja i anonimowość, powinny być cenną uwagą przy wyborze.

Prawie każdy portal randkowy posiada swoją subskrypcje lub tzw. konto premium. Serwisy z tego się utrzymują i mają dostosowany cennik pod swoich klientów.

Propozycje portali randkowych dla młodych

Portal randkowy PoProstuFlirt

Numerem jeden jest portal randkowy ,,PoProstuFlirt”. Serwis posiada ponad 3 miliony użytkowników na całym świecie. Wygląd strony jest prosty, ale przejrzysty i właśnie o to tu chodzi.

Rejestracja na portalu zajmuję tylko 1 minutę. W celu założenia konta nie musimy podawać żadnych wrażliwych danych osobowych.

Serwis pozwala znaleźć osoby w twojej okolicy, które tak jak ty są zainteresowane niezobowiązującymi znajomościami i dobrą zabawą.

Strona posiada swoją subskrypcje, dzięki której odblokowujemy dodatkowe funkcji. Występują tutaj tzw. kredyty. Poniżej znajduje się cennik:

  • 10 kredytów – 49,99 zł
  • 25 kredytów- 122,99 zł
  • 50 kredytów- 242,99 zł
  • 75 kredytów- 349,99 zł
  • 100 kredytów – 427,99 zł

Portal randkowy eDarling

Edarling jest na rynku od 2009 roku, swoją siedzibe ma w Berlinie. Jest jednym z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce. Do tej pory na portalu zarejestrowało się około 13 milionów użytkowników na całym świecie. Codziennie liczba nowych użytkowników rośnie. Serwis randkowy zdobył już zaufanie milionów użytkowników.

Jeśli już chcemy skorzystać z portalu randkowego eDarling, musimy się zarejestrować. Rejestracja nie zajmie nam długo. Uzupełniamy podstawowe dane jak nasza płeć, kogo szukamy, adres e-mail oraz hasło. Akceptujemy regulamin oraz politykę prywatności.

Cennik:

3 miesiące:74,90 zł/ mies.

6 miesięcy: 49,90 zł/ mies.

12 miesięcy: 39,90 zł/ mies.

Po zakończeniu abonamentu zostaje on automatycznie przedłużony, jeśli użytkownik nie złoży wypowiedzenia.

Portal randkowy ,, FlirtujzMamuskami ”

Chcesz się spotykać z gorącymi mamuśkami, pomimo swojego młodego wieku? Nic trudnego. Zacznij czerpać radość ze flirtowania i poznawania nowych ludzi. W serwisie znajdziesz nie tylko kobiety, ale i mężczyzn, także pomimo specyficznej nazwy każdy znajdzie swoje miejsce. Serwis zapewnia nam ochronę danych osobowych. Nikt obcy nie otrzyma twoich informacji.

Rejestracja jest prosta. Wchodzisz na strone klikasz w prawym górnym rogu ,, zapisz się”. Założenie konta jest darmowe, nie powinno zająć ci to długo, 60 sekund to maksymalny czas, który na to poświecić.

Cennik

portal randkowy dla młodych

Podsumowanie

Jak widać jest kilka konkretnych propozycji, ale spokojnie to nie wszystko. Więcej możesz znaleźć w naszym rankingu portali randkowych. Jeśli jednak nie spodobają ci się propozycje podane na górze, spróbuj znaleźć coś innego. Mamy nadzieje, że pomogliśmy ci pomóc w wyborze portalu randkowego. I już wiesz, na co zwracać uwagę.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Jan

    Również Polecam!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.