Portale randkowe dla katolików

Czy wiesz, że około 98% Polaków to katolicy? Portale randkowe wśród nich stają się coraz bardziej popularne, dlatego nie rozumiem, dlaczego mamy rozdzielać je na różne kategorie, ale no trudno, takie serwisy są coraz bardziej atrakcyjne nie tylko wśród osób nie wierzących, ale również osób wierzących. Chrześcijanie poszukują swojej drugiej połówki z wiadomych celów.

Małżeństwo w Kościele katolickim rozumiane jest jako wzajemna i publiczna zgoda mężczyzny i kobiety ukierunkowane jest na wzajemności i dobru małżonków oraz na prokreację i wychowanie dzieci. Zasadniczymi elementami katolickiego małżeństwa są również jedność i nierozerwalność.

Katolicki związek małżeński to zawarte w wolności i świadomie oblubieńcze nierozerwalne przymierze miłości między mężczyzną i kobietą, na wzór związku Chrystusa-Oblubieńca z Kościołem -Oblubienicą. Małżonkowie, przyjmując się wzajemnie jako dar, tworzą wewnętrzną wspólnotę życia i miłości, ukierunkowaną ku zrodzeniu i wychowaniu potomstwa. Małżeństwo zostało zamierzone przez samego Boga, to znaczy wpisane jest w naturę ludzką. Dlatego powstały specjalnie dla was portale randkowe dla katolików.

Portale randkowe dla katolików

Portale randkowe dla katolików- Propozycje

Dlaczego warto się zarejestrować na takich portalach? Może być to okazja do poznania niezwykłych osób, lub prawdziwej miłości, która, może zakończyć się małżeństwem, chodź wcale nie musi. Ciekawe przeżycie, jeśli was połączy portal randkowy a co raz częściej tak właśnie jest.

Portal randkowy Edarling

Edarling swoją działalność jako portal randkowy rozpoczął w 2009 roku w Niemczech, aktualna siedziba znajduje się w Berlinie. Jest jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Ponad 10 000 nowych użytkowników każdego dnia w serwisie jest to idealnym portalem do znalezienia długoterminowych relacji. Serwis randkowy zdobył już zaufanie milionów użytkowników dzięki wysokiej jakości usługom, precyzyjnym algorytmom dopasowywania, profesjonalnemu wsparciu i gwarancjom bezpieczeństwa. Jeśli już chcemy skorzystać z portalu randkowego eDarling, musimy się zarejestrować. Rejestracja jest bardzo prosta.

Portal randkowy EroDate

EroDate jest portalem randkowym ,który zebrał aż ponad 230 tysięcy aktywnych użytkowników oraz 2,290,000 załadowanych zdjęć i video. Każdy użytkownik EroDate jest weryfikowany, przez co możemy mieć pewność, iż wszystkie osoby zarejestrowane na stronie są prawdziwymi ludźmi. Serwis dba o dyskrecję i prywatność wszystkich swoich użytkowników, serwis działa w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom pełną anonimowość. Rejestracje jest banalna, wystarczy zaznaczyć swoją płeć, wybrać kogo się szuka, podać datę urodzenia oraz adres e-mail, na który przyjdzie link aktywujący konto.

Podsumowanie

Powyższe dwa portale powinny starczyć wam, aby znaleźć innych chrześcijan, nie ma potrzeby szukania na innych serwisach randkowych. Rejestracje nie zajmują długą. Wygląd strony na jednym portalu jak i na drugim jest na wysokim poziomie. Jeśli potrzebujesz innych portali randkowych nie koniecznie aż tak katolickich, znajdziesz je w naszym rankingu portali randkowych.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Wiktoria

    Polecam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.