Site Loader

Portal randkowy ,, GraWeFlirt” to serwis rozrywkowy i społecznościowy, na którym każda osoba, może ze sobą czatować, flirtować i spełniać swoje najskrytsze fantazje. Platforma jest dostępna na komputerze, tablecie i telefonie i zapewnia 100% dyskrecji.

Minimalny wiek rejestracji wynosi 18 lat, nic nowego. Strona jest bardzo dobrze zoptymalizowana dla powyższych urządzeń tak, aby każdy użytkownik mógł się czuć jak w domu.

GraWeFlirt

Dla kogo jest portal ,, GraWeFlirt ” ?

Ten portal jest dla takich osób, które szukają zabawy, trochę ekscytacji i ucieczki od codziennego życia. Nie musisz się martwić o inne szczegóły. Każdy potrzebuję małej zmiany, która pozwoli nam uciec od rutyny.

Jak przebiega rejestracja? ,, GraWeFlirt ”

W ciągu kilku sekund możesz znaleźć nowych ekscytujących, zabawnych oraz uciekających od codziennego życia ludzi. Akurat może w twojej okolicy, przecież często to się zdarza a świat jest mały.

Rejestracja jest darmowa i wyjątkowo łatwa, nie zajmie ona nam zbyt długo. Serwis posiada ponad 3 milionów użytkowników na całym świecie, trudno tutaj kogoś nie znaleźć. Pokażemy ci jak poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

GraWeFlirt

Wypełniamy swoją nazwę, będziemy się nim obsługiwać na portalu i będzie on widoczny dla innych użytkowników. Ustalamy swoje hasło, zapamiętaj je lub zapisz gdzieś na kartce. Na samym końcu podajemy swoją płeć. Później musimy podać kogo szukamy. W jakim mieście mieszkamy, aby algorytm mógł wyłapać dla nas osoby z naszej okolicy oraz datę urodzenia.

Cennik

Strona posiada swoją subskrypcje, dzięki której odblokowujemy dodatkowe funkcji. Występują tutaj tzw kredyty.

  • 10 kredytów – 49,99 zł
  • 25 kredytów- 122,99 zł
  • 50 kredytów- 242,99 zł
  • 75 kredytów- 349,99 zł
  • 100 kredytów – 427,99 zł

Informacje o firmie

GraWeFlirt.com jest produktem: Addmission Development B.V. przy ulicy : Markerkant 13-10. Kod pocztowy to 1314AN Almere w Holandii. Jeśli macie pytania do firmy możecie je zadawać na info@graweflirt.com

Podsumowanie

GraWeFlirt jest bardzo prostym i zaradnym portalem randkowym, jeśli szukasz nowej przygody napewno tutaj ją znajdziesz. Rejestracja nie zajmuje długo, kilka prostych kroków i masz swoje konto. Subskrypcja jest na każdym takim serwisie, więc niedziwne, iż tutaj także jest. Przekonaj się sam, możesz sprawdzić nasze inne artykuły na temat portali randkowych.

Post Author: blog