Site Loader

Chcesz poszerzyć swoje grono znajomych do jeszcze większej ilości osób? Szukasz wrażeń i emocji? W takim przypadku portal randkowy ,, Flirtujzmamuskami ” to coś dla ciebie. Zacznij czerpać radość ze flirtowania i poznawania nowych ludzi. W serwisie znajdziesz nie tylko kobiety, ale i mężczyzn, także pomimo specyficznej nazwy każdy znajdzie swoje miejsce. Codziennie na ten portal randkowy dołączają nowe osoby. Sprawdź sam.

flirtujzmamuskami

Co oferuje taki portal?

Na początek bardzo ważna sprawa taka jak dyskrecja i anonimowość, nie musisz się obawiać o takie rzeczy. Twoje dane, które dostarczasz są chronione. Znaczy to, że nikt obcy nie otrzyma twoich informacji. Flirtujzmamuskami przestrzega ścisłej prywatności i dyskrecji polityki.

Kredyty

Kredyty umożliwiają wysyłanie wiadomości, 1 kredyt równa się 1 wiadomość lub 1 flirt. Możesz kupić pakiet kredytów używając karty kredytowej.

liczba kredyty cena za kredyt
10 10 kredyty zł 65.00 zł 6.50
15 15 kredyty zł 65.00 zł 4.33
25 25 kredyty zł 135.00 zł 5.40
50 50 kredyty zł 250.00 zł 5.00
100 100 kredyty zł 460.00 zł 4.60
300 300 kredyty zł 1290.00 zł 4.30

Szukanie użytkowników

Strona oferuje wyszukiwanie profilów, możesz zaznaczyć kogo szukasz, skąd powinna ta osoba pochodzić i wiek osoby, której szukasz. Opierając się na tych informacjach otrzymasz wyniki poszukiwań.

Jak założyć konto?

Wchodzisz na stronę, klikasz w prawym górnym rogu ,, zapisz się”. Założenie konta jest darmowe, nie powinno zająć ci to długo, 60 sekund to maksymalny czas, jaki możesz na to poświęcić. Portal randkowy oferuje szybką rejestracje, także nie trać ani chwili dłużej. Po rejestracji otrzymujesz darmowy kredy, który pozwoli ci przetestować strony. Przy rejestracji wypełniasz prosty formularz. Potwierdzasz adres e-mail, który powinien być w głównym folderze, ale jak go nie ma to sprawdź folder SPAM.

 

Jak usunąć konto?

Na stronie obsługi możesz znaleźć opcję usunięcia profilu. Twój profil jest natychmiastowo usunięty a Ty otrzymujesz potwierdzenie przez e-mail.

Podsumowanie

Portal randkowy ,, flirtujzmamuskami ” oferuje mnóstwo fajnych i prostych opcji. Nie tracimy dużo czasu na rejestracji gdzie jeszcze otrzymujesz jeden darmowy kredyt. Na podstawie twoich upodobań, dostaniesz odpowiedź. Wygląd strony jest dopasowany do dzisiejszych wymagań. Ze strony możesz korzystać zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych. W każdej chwili możesz porandkować. Mam nadzieje, że już wiesz co robić. A jak masz małe wątpliwości co do tego portalu, zawsze możesz sprawdzić nasz ranking portali randkowych.

Post Author: blog