Nowe portale randkowe – 2020 rok

Nowe portale randkowe – 2020 rok

Dla większości osób rok 2020 może być pechowy, ponieważ należy on do bardzo zaskakujących. W tym roku wydarzyło się tyle rzeczy niespodziewanych, że aż trudno zadążyć za wszystkimi informacjami. Koronawirus spowodował, że portfele polaków mogły stać się puste przez spowolnienie gospodarki. Ale my dzisiaj będziemy pisać o innej sprawie. Sprawie miłosnej. Przez wyżej wymienioną sytuacje powstało wiele nowych portali randkowych, aby umilić czas spędzony w domu. Coraz więcej osób zaczęło doceniać możliwości, jakie daje nam internet w tych sprawach. Z każdego miejsca możemy się umawiać, czatować oraz poznawać nowe osoby. Ten artykuł jest specjalnie dla tych osób.

Nowe portale randkowe

Na co zwracać uwagę przy wyborze portalu randkowego?

Jaki portal randkowy wybrać? Czym się kierować przy wyborze serwisu randkowego? Nowe portale randkowe, który powstały w tym roku nie różnią się pod tym względem od innych. Przyjrzyjmy się zatem na co musimy zwrócić uwagę.

Wiarygodność portalu – Jak sprawdzić wiarygodność portalu randkowego? Zanim założysz konto, zobacz regulamin strony. Sprawdź gdzie znajduje się siedziba czy biuro firmy. Czy jest podany numer telefonu oraz adres e-mail, aby w trakcie problemów wiedzieć gdzie zadzwonić lub napisać. Czy serwis zapewnia ochronę danych osobowych? Chyba nie chcesz, aby twoje dane latały po internecie.

Zweryfikowane profile – Większośc portali randkowych dba o ten aspekt, musimy udowodnić po prostu czy konto należy do nas. Dzięki takim weryfikacjom unikamy pisania z np. tą samą płcią.

Ilość osób – Duża liczba użytkowników pozwala nam na łatwiejsze poznanie nowych osób. Co idzie w parze z większą szanse na randkę.

Przejrzystość, łatwość użytkowania i intuicyjność – Mówi się, że prostota jest najlepsza. Coś w tym jest, portal randkowy ma być dla nas przejrzysty i łatwo w użyciu. Pozwala nam to na oszczędzenie mnóstwo czasu. Nie musimy szukać okienka z naszym czatem, czy nie zajmuje nam długo wyszukanie nowych osób.

Jak pisać z drugą osobą?

Pamiętajmy, że nie możemy oceniać drugiej osoby poprzez tylko czatowanie. Czat nie do końca odzwierciedla prawdziwe życie. Jeśli dogadujesz się z drugą osobą poprzez pisanie, spróbuj spotkać się z nią w realu.

Co przekreśli każdą nawiązaną znajomość? Kłamanie! Nie kłam zmieniając swój wiek, stan cywilny, wzrost czy zawód. Jak to się mówi, kłamstwo ma krótkie nogi. Naprawdę nie warto.

Tworząc konto nie ustawiaj odpychających nicków typu. bad boy, truskaweczka, gorący chłopak. gołąbek itd. Zdrobnij swoje imię w miare zachęcający sposób.

Nie ustawiaj zdjęcia profilowego na portalu randkowych osób trzecich. Czyli np. modeli z internetu, ludzi z Instagrama i innych typu stron.

Nie podawaj swoich wrażliwych danych osobowych, takich jak numer karty, pesel, adres zamieszkania.

Nie zmyślaj niestworzonych historii o swoich zainteresowaniach, pasji, osiągnięciach lub doświadczeniu. Lubisz oglądać wieczorem mecze piłki nożnej? Bardzo fajnie! Nie pisz, że interesujesz się np. koszykówką. Niby to i to jest sportem, ale się jednak różnią.

Nie wysyłaj nigdy swoich intymnych zdjęć i filmów. Z internetu również takich nie wysyłaj. Takie działanie odstrasza, a nie przyciąga.

Cierpliwość popłaca. Nie bądź natrętny i staraj się nie pisać o każdą błahostkę. Zwróć uwagę również na swoją ortografie czy język podczas pisania. Ładne dobór słownictwa może zaimponować drugiej osobie.

Nowe portale randkowe, które powstały w 2020 roku.

1.Nasza Tajemnica

Nasza Tajemnica jest portalem randkowym, który został nie dawno stworzony, ale już wygląda imponująco. Duża liczba użytkowników, która wzrasta każdego dnia jest dobrym argumentem, który może nas przekonać do tego portalu randkowego. Strona jest idealnie dopasowana do dzisiejszej mody. Prosta i przejrzysta, na której na pewno się nie zgubimy. Platforma jest dostępna na komputerze, tablecie oraz telefonie i jest w 100% dyskretna. Dalsza część artykułu.

2. Zakazana Miłość

Zakazana miłość to portal randkowy na, którym zarejestrowanych jest ponad 200 tyś. kobiet z całej Polski. Każdy mężczyzna znajdzie kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Sama rejestracja na portalu zajmuję tylko 30 sekund. W celu założenia konta nie musimy podawać żadnych wrażliwych danych osobowych. Dołączenie do społeczności portalu jest całkowicie darmowe. Artykuł

3. QuickFlirt

Jeśli nudzą Cię długie związki i nie czujesz się dobrze w stałym partnerstwie, jeśli nie masz czasu na budowanie długotrwałych relacji i zabawa to Twoje drugie imię, QuickFlirt to miejsce dla Ciebie. To międzynarodowy portal randkowy, znajdujący się w pierwszej dziesiątce takich portali na świecie i  który tylko w Polsce zrzesza ponad dwa miliony użytkowników. Wystarczy chwila na darmową rejestrację, wpisanie kilku informacji o sobie, załadowanie najlepszego zdjęcia i już! Artykuł

4. Poflirtujemy

Lubisz flirtować ? Poflirtujemy to portal randkowy dla kobiet i mężczyzn, gdzie możesz znaleźć chętnych na szybkie randki. Co ważne, strona gwarantuje anonimowość, więc jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają nie tylko mocnych wrażeń, ale i dyskrecji. Serwis pozwala znaleźć osoby w twojej okolicy, które tak jak ty są zainteresowane niezobowiązującymi znajomościami i dobrą zabawą. Portal jest specjalną stroną, która służy poznawaniu nowych osób. Artykuł

5. CasualDating

Kategoria Casual Dating zyskuje coraz większą popularność. Dlatego powstał specjalnie dostosowany pod takie osoby portal randkowy. Rejestracja na portalu randkowym CasualDating.com jest bardzo prosta. Wypełniamy tylko standardowe dane. Na każdym innym portalu znajdziesz to samo. Przejdźmy do konkretów! Artykuł

6. BratniaDusza

Bratniadusza.com to portal randkowy z niesamowitymi ludźmi. Szukasz czegoś nowego? Czegoś, czego nie znalazłeś? A może masz za mało czasu na to wszystko? Mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość. W ciągu kilkunastu sekund znajdziesz interesujących i gorących ludzi w swojej okolicy. BratniaDusza to najlepsza opcja, aby się umówić na randkę. Artykuł

PODSUMOWANIE

Nowe portale randkowe to takie, które spełniają twoje oczekiwania, powyżej znajduje sześć propozycji. Wszystkie spełniają wyżej wymienione zalecenia. Na każdy portal randkowy mamy napisany artykuł, jeśli masz wątpliwości co do nich. Myślę, że na pewno, jakiś Ci się spodoba.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Wiktoria

    Również Polecam!

  2. Jakub

    Dawno nie było tak dobrego portalu. Mogę śmiało polecić.

Dodaj komentarz