NaughtyAppetite – RECENZJA

Naughtyappetite – Co to jest?

NaughtyAppetite jest portalem randkowym, który służy do szukania nowych znajomych, przyjaciół i najważniejsze drugiej połówki. Strona na tle innych portali randkowych wyróżnia się prostym, ale atrakcyjnym wyglądem.

NaughtyAppetite jest również jednym z większych portali takiego typu. Codziennie rejestruje się kilka tysięcy nowych użytkowników z Polski. Doskonała okazja na poznanie się z nowymi osobami. Liczba zarejestrowanych osób wynosi ponad 10 milionów.

NaughtyAppetite – Rejestracja

Rejestracja jest darmowa oraz bardzo prosta. Nie musimy podawać żadnych wrażliwych danych. Po uzupełnieniu formularza musimy potwierdzić adres e-mail. Wypełniamy takie dane jak:

 • Płeć
 • Wiek
 • E-mail
 • Hasło
 • Miejscowość

Czy warto założyć konto?

Uważam, że tak. NaughtyAppetite oferuje kilka bardzo fajnych funkcji jest to między innymi zaawansowane wyszukiwanie. Wystarczy podać miejscowość, w której się mieszka i algorytm będzie szukał w podanym miejscu oraz w okolicach dla nas osób.

Jeśli trafimy na osobę, która będzie nam przeszkadzać w każdej chwili możemy ją zablokować.

NaughtyAppetite.com

Kolejnym dodatkiem jest możliwość pisania z innymi użytkownikami na prywatnym czacie. NaughtyAppetite posiada swój własny komunikator. Pozwala to na sprawdzenie, czy ktoś z waszych znajomych jest w tej chwili Online.

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

 

NaughtyAppetite – Cennik

Każdy portal randkowy musi się z czegoś utrzymywać najczęściej są to płatne subskrypcje. NaughtyAppetite oferuje cztery pakiety, które po wykupieniu odblokowują kolejne dodatki.

3-dniowy okres próbny (6 zł) – Jest to najkrótsza subskrypcja, ale i najtańsza. Warto zapoznać się z portalem i sprawdzić, czy, aby na pewno jego forma będzie nam odpowiadała.

Kolejne opcje wyglądają następująco

 • 1 miesiąc (44.99 zł)
 • 3 miesiące (86.97 zł)
 • 6 miesięcy (102.78 zł)

Jak się okazuję opłaty na tym portalu randkowym nie należą do wysokich. Stosunek ceny do czasu oraz dodatków, jakim oferują konkretne subskrypcje mogą zadowolić wielu klientów. Jest to na pewno jedna z nie wielu takich stron, gdzie abonament jest naprawdę niski. Bardzo często są jeszcze promocje, więc pakiet można wykupić jeszcze taniej.

Opinie – Zalety i wady

Największą zaletą tego portalu jest duża liczba użytkowników. Pomaga nam to w szukaniu nowych osób do spotykania się czy czatowania. Kto by nie chciał poznać nowych znajomych?

Kolejnym plusem są niskie ceny za abonament, niestety, ale można zauważyć, że czasami są problemy z anulowaniem subskrypcji. Zanim się zdecydujemy na np. kupno pakietu na sześć miesięcy, kupmy na jeden miesiąc. ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Portal również posiada bardzo dobry system bezpieczeństwa, każde konto jest weryfikowane, aby zapobiec fałszywym profilom.

SPRAWDŹ NASZE INNE ARTYKUŁY

Ten post ma jeden komentarz

 1. Jakub

  Mnie się udało kogoś poznać.

Dodaj komentarz