Site Loader

Portale randkowe biją się o swoją popularność, każdy serwis chce, abyś właśnie jego portal randkowy wybrał. Kiedy to piszę sytuacja zmusza do tego aby siedzieć w domu a przez to mamy prawdopodobnie więcej czasu na randki. Nasza Tajemnica jest młodym portalem randkowym jeślii tak to można nazwać. Powstał na początku 2020 roku i oferuję miłe przygody. Szukasz mężczyzny lub kobiety? Nie martw się codziennie liczba nowych użytkowników rośnie, bez problemu znajdziesz to czego potrzebujesz. Platforma jest dostępna na komputerze, tablecie oraz telefonie i jest w 100% dyskretna.

Jak się zarejestrować? Nasza Tajemnica

Wiadomo jak jest z takimi serwisami randkowymi. Minimalny wiek, aby korzystać z takich portali randkowych wynosi 18 lat. Warto dodać, że rejestracja jest bezpłatna. I to tak naprawdę tyle, teraz przenosimy się na portal. Wypełniamy podstawowy formularz, gdzie podajemy dane do rejestracji takie jak.

 • Kim jestem? Mężczyzna czy kobieta
 • Kogo szukam?
 • Datę urodzenia
 • Miasto, w którym mieszkam
 • Adres e-mail, aby potwierdzić konto.
 • Hasło

Jeśli nie wyświetla nam się e-mail z potwierdzeniem konta w głównej kategorii na poczcie, sprawdź folder SPAM.

Teraz mamy już stworzone konto, rejestracja nie zajęła nam nawet 2 minut i możemy zaczynać. Jeśli nawet ci się nie spodoba ten portal randkowy, w co wątpię, w każdej chwili możesz zrezygnować i poszukać czegoś innego. Nasz serwis oferuje ranking portali randkowych, także jeśli nie ,,Nasza Tajemnica” to może coś innego.

Cennik

Nasza tajemnica jest portalem randkowym , który oferuję swoje tzw. kredyty, które możesz kupić i zdobyć za wykonane zadania.

 • 10 kredytów- 49,99zł
 • 25 kredytów-122,99zł
 • 50 kredytów -242,99zł
 • 75 kredytów- 349,99zł
 • 100 kredytów-427,99zł

Po dołączeniu do usługi stajemy się tzw. ,,wolnymi członkami” . Następnie możemy swoje konto ulepszyć i stać się członkiem ,,Premium”. Jako członek premium będziesz miał dostęp do wszystkich funkcji tej strony. Możesz zostać członkiem premium przez 1 miesiąc. To nie jest subskrypcja!

 • Cena za jeden miesiąc wynosi 39,99zł

Czy Nasza Tajemnica jest dobrym portalem randkowym?

Nasza Tajemnica jako portal randkowy został nie dawno stworzony, ale już wygląda imponująco. Duża liczba użytkowników, która wzrasta każdego dnia jest dobrym argumentem, który może nas przekonać do tego portalu randkowego. Strona jest idealnie dopasowana do dzisiejszej mody. Prosta i przejrzysta, na której na pewno się nie zgubimy. Małym minusem może okazać się cennik, który ma nawet spore ceny. I może nam to przeszkadzać w szukaniu naszego partnera. Ale, myślę, że Nasza Tajemnica jest portalem randkowym, który jednak warto polecić i na pewno się nie zawiedziemy.

Post Author: blog

One Reply to “Nasza Tajemnica portal randkowy”

 1. Sama korzystam z naszej tajemnicy. Według mnie jest to jeden z najlepszych portali randkowych, jakie powstały w 2020 roku. Łatwa obsługa i duża liczba użytkowników. Naprawdę Polecam. Jeśli chcesz się ze mną omówić, bo cały czas korzystam z tego portalu to znajdziesz mnie tutaj: https://nocnedoznania.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *