Najlepsze aplikacje randkowe

Czy lubisz randki online dlatego, że czujesz się jak zawsze lub są zupełnie nowe w poszukiwaniu miłości, nie ma wątpliwości, aplikacje randkowe rosną na popularności. W tych dziwnych, niepewnych czasach, szukając swojego innego znaczącego, online randki szybkie, lub po prostu łącząc się z miejscowymi może nie spotkał jeszcze przez randki aplikacje stały się normalną codzienną działalnością. Ale z tak wielu aplikacji randkowych wokół do wyboru, każdy z nich oferuje unikalne i ekskluzywne funkcje, skąd wiesz, który z nich pomoże Ci znaleźć The One?

Zebraliśmy i rozbiliśmy niektóre z najlepszych iOS i Android aplikacji wokół, dzięki czemu można wrócić do życia randkowego, i odpowiedział na niektóre z najczęściej zadawane pytania randkowe. Możesz również sprawdzić najlepsze aplikacje randkowe dla randek podczas koronawirusa, aby pomóc Ci znaleźć The One podczas blokady.

Najlepsze aplikacje randkowe- propozycje

Jeśli jesteś zupełnie nowy w świecie randek online, od czego zacząć? To zależy od kilku czynników, takich jak Twój wiek i to, czego szukasz.

Szukasz poważnego związku? Polecamy unikać aplikacji ukierunkowanych na – lub powszechnie używanych – hookupy, jak Tinder i Pure, i zdecydować się na te, które zapewniają płatne członkostwo. Aplikacje takie jak Match and Hinge mają tendencję do przyciągania członków szukających czegoś poważniejszego niż hookupy – lub pobrać lokalną aplikację randkową, taką jak Happn, jeśli chcesz odkryć potencjalne daty w Twojej okolicy.

Te same nieoficjalne zasady dotyczą także starszych randek – płatne aplikacje zwykle przyciągają bardziej dojrzałą publiczność, więc unikaj gier i aplikacji „machnij w lewo/prawo” na korzyść tych, które proszą o umieszczenie na profilu czegoś więcej niż tylko zdjęcia.

Młodsze osoby poniżej 18 roku życia często znajdują większość aplikacji randkowych, które wymagają, aby z nich korzystać – i chociaż często nie ma procesu weryfikacji wieku, wymóg ten jest dla własnego bezpieczeństwa, więc trzymanie się go jest zalecane.

Aplikacje takie jak Kippo i XO – gdzie nacisk kładzie się nie tylko na randki, ale na dzielenie się zainteresowaniami, zajęciami i grami – byłyby naszymi rekomendacjami dla młodszych osób umawiających się na randki online, ale należy sprawdzić warunki przed pobraniem aplikacji i zapisaniem się.

Najlepsze aplikacja randkowe – Kippo

Jeśli jesteś typem dziewczyny lub faceta, który spędza weekendy starając się osiągnąć szczyt rankingu Fortnite, rajdowanie z gildią w World of Warcraft, lub po prostu cieszyć się swobodną grę Overcooked z przyjaciółmi, to jest to aplikacja randkowa dla Ciebie. Kippo istnieje od 2019 roku, a współzałożycielem jest były kierownik Raya David Park. Została stworzona po to, aby pomóc Ci znaleźć Twojego „gracza 2” – czy to w grach rzadkich, czy regularnych – czy też w znalezieniu romansu. Aplikacja skupia się na „wyrażaniu siebie i autentycznym połączeniu”. Celem jest poznanie się w trakcie gry w League of Legends lub Call of Duty: Modern Warfare, zamiast czuć się pod presją, by przebrać się i spotkać na obiedzie lub drinku.

Możesz spotkać się z graczami lokalnie i na całym świecie, porozmawiać o swoich ulubionych grach, połączyć się i zaplanować mecz lub randkę. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne, ale można uaktualnić do Kippo Infinity za 10 dolarów miesięcznie, aby korzystać z nieograniczonej liczby DM i wykorzystać siedem kart w swoim profilu zamiast trzech.

Oprócz randek, aplikacja zrodziła tysiące przyjaźni, a gracze szukają w niej kolegów z drużyny i członków gildii – więc jeśli jesteś graczem, to jest to świetna aplikacja do pobrania, nawet jeśli nie szukasz swojej bratniej duszy.

Warto zauważyć, że Kippo niestety nie jest dostępne w Wielkiej Brytanii, więc jeśli czytasz to i mieszkasz tam, będziesz musiał wybrać jedną z naszych innych aplikacji, aby zwiększyć swoje życie randkowe zamiast.

Darmowa aplikacja randkowe – Queer

iOS Android


TUTAJ to największa i najbardziej popularna na świecie darmowa aplikacja randkowa dla kobiet LGBTQ, z ponad pięcioma milionami użytkowników na całym świecie. Musisz użyć swojego konta na Facebooku lub Instagram, aby się zarejestrować, po czym możesz oglądać inne zweryfikowane użytkowniczki zarówno lokalnie jak i na całym świecie.

Aplikacja nie ogranicza się jednak tylko do znalezienia daty czy idealnego dopasowania, ale zawiera artykuły informacyjne na temat kwestii LGBTQ, wydarzeń queer lokalnych dla Ciebie, oraz społeczności, której możesz być częścią, dzięki czemu możesz zaprzyjaźnić się z podobnie myślącymi kobietami, które wierzą w równość i upodmiotowienie LGBTQ+. Aby dopasować się do innej użytkowniczki, tak jak ich zdjęcia – jeśli zainteresowanie jest obustronne, aplikacja łączy się z Tobą, dzięki czemu możesz rozmawiać.

Prowadzi również spotkania towarzyskie i imprezy w 15 miastach na całym świecie (jak Londyn, Nowy Jork i Los Angeles). Chociaż z powodu pandemii może się teraz niewiele wydarzyć, możesz dowiedzieć się, kiedy nastąpi kolejne wydarzenie, pobierając aplikację, a także uzyskać zniżki na bilety.

Jest darmowa, ale dostępna jest subskrypcja premium, która pozwala zobaczyć, kto jest teraz online, filtrowanie wyszukiwania według płci i wiele więcej. Premia zaczyna się od 15 dolarów miesięcznie lub możesz wybrać sześciomiesięczny abonament za 60 dolarów lub abonament na jeden rok za 90 dolarów.

Najlepsze aplikacje randkowe – Pure

iOS Android


OK, więc Pure jest przeznaczony raczej do hookups niż poważnych randek, ale nie oceniaj książki po jej okładce – lub w tym przypadku, aplikacja po jej przeznaczeniu. Pure jest dla tych, którzy wolą swoje życie randkowe bez żadnych strun, więc jeśli to ty – nie osądzamy – to warto sprawdzić aplikację. Zaprojektowana z wykorzystaniem całkiem fajnej sztuki, Pure ma tysiącletnią atmosferę – i jest to przestrzeń tylko dla osób powyżej 18 roku życia, z rygorystyczną zasadą braku nagich zdjęć.

Po zapisaniu się do aplikacji, aplikacja prosi o podanie numeru telefonu, aby udowodnić, że jesteś prawdziwą osobą i wykorzystuje Twoją lokalizację do znalezienia potencjalnych dopasowań. Upewnij się, że nakreślisz to, czego szukasz podczas tworzenia swojej biografii – a także wspomnisz o ewentualnych granicach. Celem jest uzyskanie anonimowych, spontanicznych połączeń, więc Twoje biogramy, ego, zapałki, rozmowy i lubisz automatycznie niszczyć się co 24 godziny – i są one widoczne dla innych tylko wtedy, gdy jesteś online.

Prywatność nie jest problemem, ponieważ żadne zdjęcia wysyłane w wiadomościach nie mogą zostać zapisane – a jeśli ktoś spróbuje zrobić zdjęcie, które wysłałeś, aplikacja powiadomi Cię o tym. Niedawno dodano funkcję anonimowej rozmowy wideo, w której możesz nosić wirtualną maskę, aby ukryć swoją tożsamość.

Baza użytkowników w tej chwili jest co prawda trochę skąpa, więc jeśli nie mieszkasz w dużym mieście, możesz się spotkać z Pure. Na plusie, mniejsza baza użytkowników oznacza mniej botów i osób próbujących cię oszukać – więc Pure pozostaje dość bezpieczną aplikacją do użytku.

Minusem jest to, że przepisywanie biogramów i przesyłanie zdjęć co 24 godziny może szybko się zestarzeć, ale jest to świetne rozwiązanie, jeśli wolisz aplikacje, które nie mają dołączonych sznurków. Możesz komunikować się z każdym, kto wysyła do Ciebie wiadomości za darmo, ale aby zobaczyć inne profile będziesz musiał uaktualnić do Pro za 15 dolarów tygodniowo lub 30 dolarów miesięcznie.

Najlepsze aplikacje randkowe- Nuit

iOS Android


Nasza następna aplikacja różni się nieco od pozostałych na tej liście – jest przeznaczona wyłącznie dla tych, którzy zajmują się astrologią. Nie horoskopy „Dziś wygrasz na loterii”, które można znaleźć w każdym czasopiśmie i gazecie na świecie, ale prawdziwa, prawdziwa astrologia. Mówimy o czasie twoich narodzin, który wraz z twoim znakiem słońca może być wykorzystany do stworzenia twojej listy urodzin – ale kto ma czas na stworzenie listy urodzin, aby wypracować twoją rzekomą zgodność z twoim potencjalnym dopasowaniem? NUiT zajmie się tym wszystkim, poprosi Cię o zapisanie się z datą urodzenia, a następnie stworzy Twoją własną, unikalną mapę urodzin, która nie tylko pozwoli Ci na wgląd we własną osobowość, ale także pomoże Ci zobaczyć, jak się z innymi łączysz lub zderzasz. Istnieją również codzienne horoskopy, jeśli jesteś w to zaangażowana.

NUiT to naprawdę mnóstwo zabawy i jest to wspaniale zaprojektowana aplikacja, z której można korzystać bezpłatnie. OK, więc nie może ci powiedzieć, czy ten Rak urodzony o 16:45 5 lipca będzie twoją bratnią duszą, ale może dać ci wgląd w zachowania, pozwalając ci wykorzystać ten wgląd do zrozumienia, dlaczego ludzie działają i myślą tak, jak robią.

NUiT jest nastawiony na włączanie społeczności LGBTQ+ i zawiera nie binarną tożsamość płciową, jak również rozszerzone spektrum preferencji orientacyjnych – więc jeśli szukasz do tej pory kogoś tej samej płci, Twój profil nie będzie pokazywany prostym użytkownikom, w przeciwieństwie do większości heteronormatywnych aplikacji randkowych.

Baza użytkowników NUiT jest dość niewielka, ale miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie ona rosła, a opinie użytkowników były w większości pozytywne, z wieloma komentarzami, że używają aplikacji do nawiązywania znajomości, jak również do znajdowania potencjalnych dopasowań.

Najlepsze aplikacje randkowe- OkCupid

OkCupid był niegdyś jednym z największych nazwisk w bizie randkowym – a wersja desktopowa była na zawsze (na długo przed tym, jak aplikacje były nawet rzeczą). W dzisiejszych czasach opinie na temat aplikacji są dość mieszane, ale nadal jest to popularny wybór, jeśli wracasz do gry randkowej. Po utworzeniu nazwy użytkownika rozpoczniesz swoją podróż po OkCupid, wypełniając bardzo długi profil, który można połączyć z kontem Instagram. Możesz odpowiadać na pytania, podając zarówno swoją odpowiedź, jak i to, co chciałbyś, aby odpowiedź na Twój potencjalny mecz była – tworząc wynik percentyla, który odzwierciedla zgodność między użytkownikami.

Ankieta została niedawno zmieniona tak, aby zawierała pytania dotyczące kontrowersyjnych kwestii, takich jak zmiany klimatu, dzięki czemu możesz odfiltrować ludzi o diametralnie różnych poglądach do siebie. Możesz również zdecydować się na upublicznienie swoich odpowiedzi i zauważyć, jak ważne są one dla Ciebie, tak aby potencjalni partnerzy mogli na własne oczy przekonać się, jak bardzo jesteś kompatybilny.

Wszystkie opcje, w tym te dotyczące dostępu do ustawień i profili oglądania, znajdują się w wysuwanym menu. Stuknij opcję „mecze”, aby przeglądać, która, co dziwne, nie pokazuje osób, do których się dopasowałeś, ale raczej osoby, z którymi mógłbyś się potencjalnie dopasować. Jeśli ten interfejs jest dla Ciebie zbyt chaotyczny, naciśnij opcję „szybkiego dopasowania”, która ogranicza wyniki tylko do zdjęć. Możesz lubić ludzi lub wysyłać im wiadomości w podobny sposób jak Tinder, ale wysyłanie wiadomości jest Twoim lepszym zakładem: Użytkownicy mogą zobaczyć, kto ich polubił tylko wtedy, gdy zmienili status na „A-listę”, co kosztuje 10 dolarów miesięcznie lub 30 dolarów za sześć miesięcy, a także daje Ci nieograniczoną liczbę lubianych i usuwanych reklam.

To nie jest idealne. OkCupid ma tyle samo wad, co Tinder, i mniej pozytywnych, z wyjątkiem tego, że możesz dowiedzieć się dużo więcej o swoich potencjalnych partnerach randkowych – które mogą być czasami interesujące. Interfejs jest bardzo nieporęczny, a zdjęcia są trochę małe. Musisz również stuknąć w małe zdjęcie użytkownika, aby zobaczyć większą wersję i profil osoby, który jest po prostu zbyt duży dla aplikacji.

To działa na stronie internetowej, ale w aplikacji jest to przesada, a ilość wymaganego przewijania sprawia, że dostęp do niej jest irytujący. Po wyjściu z listy, nie ma gwarancji, że będzie ona w tej samej kolejności lub że zwróci Cię do miejsca, do którego przewinąłeś się w dół, co sprawia, że niezwykle trudno jest śledzić to, co już oglądałeś.

Najgorsze jest to, że każdy może Ci przekazać wiadomość. Każdy. I może przekazać ci wszystko. Jeśli nie odpowiesz, prawdopodobnie będą Cię po prostu nadal wysyłać. Weryfikacja na Facebooku pomaga zablokować pewien procent botów i sumów od tworzenia kont, a bez tego OkCupid traci poziom wiarygodności. Warto zauważyć, że jeśli masz problemy z niechcianymi wiadomościami, możesz zapisać się do trybu Incognito, który ukrywa swój profil przed kimkolwiek na stronie, do której jeszcze nie wysłałeś wiadomości lub nie spodobałeś się – usuwa on również reklamy, a w każdej chwili możesz go włączyć lub wyłączyć.

Najlepsze aplikacje randkowe – Tinder


Niektóre inne strony internetowe mogą być starsze, ale Tinder jest bez wątpienia najbardziej znana aplikacja randkowa tam. Jako takie, jest to oczywisty wybór dla naszej listy najlepszych aplikacji randkowych. Tak udany, jak to jest w tworzeniu związków długodystansowych i udanych małżeństw, Tinder od dawna jest oskarżony o zmianę randek w jakąś formę gry hookup. Ale to król góry randek nie bez powodu i pierwszy port call dla wielu randek.

Na szczęście, aplikacja Tinder nie wymaga już posiadania konta na Facebooku, ale musisz mieć ukończone 18 lat, aby się zarejestrować. Założysz zwięzły profil, który składa się z 500-znakowego bio i do sześciu zdjęć (sugerujemy zawsze dołączyć zdjęcie lub najlepsze selfie). Możesz również umieścić link Tinder na swoim koncie Instagram i dołączyć informacje o swoim pracodawcy i/lub szkole. Ustawienia Discovery pozwalają na ustawienie preferencji dla tego, kto może znaleźć Twój profil, z odległości i bliskości do zakresu wiekowego. Ale gdy to się skończy, zaczyna się prawdziwa zabawa.

Interfejs Tindera jest gładki i pokazuje tylko zdjęcie, imię i wiek każdej perspektywy. Możesz dotknąć zdjęcia, aby zobaczyć dodatkowe informacje o danej osobie, a także o znajomych z Facebooka, których udostępniasz (jeśli jesteś zalogowany poprzez swoje konto na Facebooku). Następnie możesz przesunąć palcem w prawo (aby je polubić), w lewo (aby przejść) lub w górę, jeśli chcesz użyć jednego ze swoich cennych „superlubianych”, aby pokazać im, że naprawdę ich lubisz.

Jeśli Ty i inna osoba machnęliście prawym przyciskiem myszy na siebie, pojawi się ekran pokazujący, że się dopasowaliście i zapraszający Was do wysłania im wiadomości. Ostatnio dodano również opcję wideoczatu – ale jest ona dostępna tylko dla osób mieszkających w Virginii, Illinois, Gruzji lub Kolorado, choć w tej chwili jest rozwijana w innych miejscach. Darmowe członkostwo ma ograniczoną liczbę machnięć, a aby uzyskać takie funkcje, jak nieograniczona liczba machnięć, musisz zarejestrować się w Tinder Plus lub Tinder Gold

Zdjęcia są duże, aplikacja jest – stosunkowo elegancka, a ustawienie profilu jest dość bezbolesne. Biorąc pod uwagę wszystko, Tinder dostaje A za swoją użyteczność. Ponadto, nikt nie może przekazać Ci wiadomości, chyba że wyraziłeś zainteresowanie, co oznacza, że nie dostajesz niechcianych wiadomości. Chociaż istnieje kilka osób na Tinder, którzy używają go wyłącznie do zbierania machnięć, wiele osób jest rzeczywiście skłonny spotkać się w prawdziwym życiu, co nie zawsze jest tak w przypadku aplikacji randkowych.

Ponieważ Tinder jest również jednym z najbardziej popularnych aplikacji randkowych, jesteś bardziej skłonny do natknięcia się na kogoś, kto mieszka w pobliżu. Randki to gra liczbowa, a Tinder ma liczby po swojej stronie – nawet jeśli sama aplikacja jest powszechnie uważana za jedną z najbardziej buggiest wokół.

Najlepsze aplikacje randkowe- XO


XO to solidna aplikacja randkowa, ale z jedną dużą różnicą: Zamiast typowych dla siebie corny pickup lines i niezręcznych pierwszych rozmów, ty i twój mecz gracie razem w zabawną grę, która pozwala na poznanie się w znacznie bardziej naturalny sposób.

Dostępnych jest wiele lodołamaczy, w tym gry rysunkowe i słowne, więc powinieneś być w stanie znaleźć coś, w co warto zagrać w każdym z meczów. Granie w grę pomaga uczynić rozmowę bardziej naturalną, a także daje łatwy start do rozmowy – nawet jeśli chodzi tylko o to, które gry preferujesz. Możesz również dzielić się zabawnymi wynikami w mediach społecznościowych, co pomoże Ci od razu wprowadzić nową rozrywkę do Twoich kręgów społecznych.

Dopasowywanie działa podobnie jak inne aplikacje randkowe. Możesz dopasowywać się do osób z ekranu Meczu i stuknąć znacznik wyboru dla każdej osoby, którą chcesz poznać. A jeśli jesteś typem bardziej odważnym, możesz stuknąć opcję Randki w ciemno, aby dopasować się do kogoś zupełnie innego. Będziesz grał w grę z datą w ciemno i dopiero pod koniec tej pierwszej gry ujawnisz swoją tożsamość. Choć może to być trochę przerażające, szansa na dotarcie poza typem fizycznym może przynieść korzyści, ponieważ możesz się połączyć z kimś, kogo zazwyczaj nie masz.

Darmowa wersja daje Ci ograniczoną wersję aplikacji, więc będziesz musiał subskrybować dodatkowe funkcje, takie jak nieograniczona liczba lubi, zobaczyć, kto Cię polubił, zmienić wszelkie błędne wybory, które zrobiłeś, i usunąć reklamy.

Miesięczny abonament jest drogi za 15 dolarów, ale można kupić sześć miesięcy za 60 dolarów lub rok za 125 dolarów, aby zaoszczędzić trochę dodatkowej gotówki – choć, jak zawsze w przypadku aplikacji randkowych, płacenie z góry może być nieco ryzykowne, ponieważ zasadniczo płacisz z nadzieją, że w końcu nie będzie to potrzebne.

Ostatnio dodane funkcje to m.in. możliwość zapraszania ludzi do gry po nazwie użytkownika, dzięki czemu możesz grać z przyjaciółmi lub zakochaną osobą; Data grupowa, która pozwala na grę na cztery osoby; gra Love Letters; oraz Astrology Match, która dopasowuje Cię do innych użytkowników w oparciu o Twój znak gwiazdki – jeśli jesteś w czymś takim. Nowością w aplikacji jest również Trzecie Koło, które jest w zasadzie tym, jak to brzmi – zostaniesz z kimś dopasowany, ale członek zespołu XO będzie również w czacie jako trzecie koło na randce! Rozmowę ożywią, jeśli się stęchnie, pomogą w rozwiązywaniu tematów i zagrają z Tobą w gry grupowe, aby pomóc Ci się poznać.

Na minusie, aplikacja jest jeszcze całkiem nowa, co oznacza, że jej publiczność będzie nieco mniejsza niż innych aplikacji randkowych. Jeśli mieszkasz w mniej zaludnionej okolicy, może to oznaczać, że znacznie mniej prawdopodobne jest, aby znaleźć kogoś w pobliżu siebie. Jednakże jest to zdecydowanie jeden z nich, aby mieć oko na, ponieważ gry lodołamacze są zdecydowanie nowy i zabawny sposób na poznanie ludzi.

najlepsze aplikacje randkowe

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Hubert

    Również Polecam!

  2. Filip

    Dawno nie było tak dobrego portalu. Mogę śmiało polecić.

Dodaj komentarz