Site Loader

Jesteś osobą, która szuka kobiety na wspólne życie? A może mężczyzny? Wiesz, że ponad 6 milionów singli w Polsce miało jakiś kontakt z portalami randkowymi. Efektem tego jest około 5 tysięcy małżeństw i około 10 tysięcy zaręczyn. Warto pamiętać, że nie można się załamywać po pierwszym rozczarowaniu. Takie chwile są i będą.

Serwisy randkowe stają się coraz bardziej popularne w wyszukiwaniach w Polsce. Wiele osób decyduje się z nich korzystać, ponieważ dają wiele możliwość, jeżeli chodzi o kwestię poznawania nowych osób.

JestemNapalona posiada prosty w obsłudze interfejs sprawia, że również osoby niezbyt biegłe w nowoczesnych technologiach będą umieć z niego skorzystać.

Jeśli nudzą Cię długie związki i nie czujesz się dobrze w obecnym związku, jeśli nie masz czasu na budowanie długotrwałych relacji i zabawa to Twoje drugie imię to musisz spróbować skorzystać z tego serwisu. Jest to zaufany portal dla osób szukających przyjaźni, miłości lub tylko rozmowy z kimś, kto podzieli ich pasje i życiowe doświadczenia. JestemNapalona.pl to portal randkowy, na którym się nie zawiedziesz. Serwis oferuję:

  • Szybką rejestracje
  • Czytanie i pisanie wiadomości
  • Pełną anonimowość
  • Poznanie prawdziwych kobiet i mężczyzn
  • Szukanie w swojej okolicy
  • Gwarancja seks randki

Rejestracja

Wystarczy chwila na darmową rejestrację, wpisanie kilku informacji o sobie. Podajemy swoją płeć, datę urodzenia oraz adres e-mail. Więcej do rejestracji nie potrzebujemy. Strona zawiera tzw. zabezpieczenie SSL, dzięki niemu wiemy, że serwis jest bezpieczny.

Wady i zalety

 Zaletą portalu ” JestemNapalona ” jest brak konieczności wychodzenia z domu w celu poznania drugiej połówki. Z potencjalną partnerką można porozmawiać, zanim padnie decyzja o spotkaniu. Na podstawie udostępnionych przy rejestracji informacji, algorytm portalu sam wybierze najbardziej pasujące do Ciebie profile. W tej społeczności znajdziemy osoby, które szukają tego samego co my, dlatego nie musimy się wstydzić. Pisząc, jesteśmy bardziej otwarci, możemy wprost porozmawiać o naszych oczekiwaniach i preferencjach

Są jednak wady korzystania z portali randkowych, ale dopóki będziemy uważać to nie trafimy na nieprawdziwe konta tzw. fejk konta.

Post Author: blog