Jaki portal randkowy wybrać?

Jaki portal randkowy wybrać? Czym się kierować przy wyborze takiego portalu?

Z takich portali korzysta coraz więcej osób (według danych w Polsce ponad 4 miliony internautów). Większość portali oferuję szybkie czaty i krótkie znajomości, co nie przekłada się za bardzo na nasze życie społeczne, ale co wtedy, gdy uda nam się poznać w końcu właściwą osobę i to właśnie ona nam podpasuje i uda nam się spędzić resztę życia. Takie sytuacje się coraz częściej zdarzają.

Najlepsze portale randkowe przyciągają kobiety i mężczyzn w różnym wieku. Wiele osób za pośrednictwem serwisów internetowych chce poznać drugą połówkę. Decydując się na to, by zarejestrować się na którymś z portali randkowych, stoimy przed dużym dylematem. Stron o tym charakterze powstało wiele i chociaż są podobne pod względem funkcji, jakie mają spełniać, inaczej wygląda szukanie znajomości, wprowadzane zabezpieczenia i poziom prywatności. Warto dodać, że często takie portale dzieli się na kilka kategorii, więc jaki portal randkowy wybrać?

Serwisy randkowe według sposobu dostępu można podzielić na:

 • Serwisy płatne, gdzie utworzenie i zamieszczenie własnego profilu jest darmowe, ale aby nawiązać bliższy kontakt należy wykupić abonament
 • serwisy bezpłatne, najczęściej sponsorowane lub utrzymujące się z reklam
 • Serwisy o częściowej odpłatności, gdzie oferowane są dodatkowe usługi (np. zaawansowane wyszukiwanie interesujących nas profili), ale samo założenie własnego profilu i komunikowanie się z innymi uczestnikami jest darmowe.

Na co zwracać uwagę przy wyborze portalu randkowego?

 • Musimy sprawdzić, czy na pewno portal randkowy, z którego chcemy skorzystać jest wiarygodny. Sprawdź koniecznie, czy portal oferuje politykę prywatności i ochronę twoich danych osobowych.
 • Na pewno piszemy z odpowiednimi osobami? Zwróć uwagę, jeśli ktoś nie ma swojego zdjęcia na danym portalu, prawdopodobnie nie masz stu procentowej wiarygodności, że piszesz z osobą, za która się podaje.
 • Poczytaj opinie na temat danego portalu randkowego, czy opinie są negatywne a może bardziej pozytywne? Zarezerwuj chwilkę na weryfikacje takiego portalu, aby później nie tracić czasu. Od siebie mogę polecić EroDate.

Czym się kierować przy wyborze portalu?

Przy wyborze portalu randkowe warto również zwrócić uwagę na jego obsługę, przejrzystość czy prostotę. Nie potrzebujemy bardzo dużo opcji. Czasem warto postawić na kilka prostych elementów. Portal randkowy powinien być prosty w obsłudze. Nadmiar funkcji skutecznie utrudnia korzystanie z serwisu. Nie zależy nam na szukaniu 10 minut przycisku np. ,,szukaj” czy ,,zaloguj”.

Jaki portal randkowy wybrać? Kilka propozycji!

Zakazana miłość!

Zakazana Miłość to serwis społecznościowy, który służy do kontaktu z otwartymi ludźmi, którzy szukają zabawy oraz niezobowiązującego seksu. Hm, jeśli szukasz gorącego flirtu, aby zrealizować swoje najśmielsze fantazje, ZakazanaMiłość to idealne miejsce do tego! Zarejestruj się i ciesz się przyjemnością!

Poflirtujemy

Poflirtujemy to portal dla flirciarzy, którzy dokładnie wiedzą czego chcą od życia. Co najważniejsze jest on intuicyjny w obsłudze i pozwala nawiązać wiele różnych znajomości. Zarówno na krótki, jak i dużo dłuższy czas. Zainteresowani określają na początek swoje preferencje, a potem oddają się poszukiwaniom, aż w końcu natrafią na takie osoby, które zainteresują je od pierwszego kliknięcia. Poznaj ludzi ze swojego regionu, dzięki którym będzie można rozpocząć nową relację i stać się osobą spełnioną.

Zakazane flirty

Zakazane Flirty to doskonale zaprojektowany portal randkowy z ogromną bazą zarejestrowanych użytkowników. Rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa, oraz dodatkowo: serwis doskonale działa na telefonach, tabletach i komputerach, zaawansowane filtry pozwalają na odnalezienie partnerów dopasowanych do naszych oczekiwań, wygodne przeglądanie profili użytkowników i wysyłanie wiadomości, rejestracja trwa jedynie kilka sekund.

 

Dziękujemy za przeczytanie i mamy nadzieje, że pomogliśmy w wyborze portalu randkowego! Koniecznie sprawdź nasze inne artykuły.

Ten post ma 2 komentarzy

 1. Patrycja

  Polecam.

 2. Jagoda

  Dawno nie było tak dobrego portalu. Mogę śmiało polecić.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.