Jak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę?

Jesteś osobą, która ma problemy z poderwaniem dziewczyny? Nie przejmuj się większość osób również ma ten problem. Z umiejętnością uwodzenia nie każdy się rodzi, ale mam dla ciebie dobrą wiadomość. Można zastosować kilka rad i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

 

Jak poderwać dziewczynę? – Zachowanie

Na sam początek najlepsza zasada w tym temacie. Pozwoli Ci za wiele nie myśleć, tylko działać! Zasada 3 sekund – metoda polegająca na podejściu do dziewczyny, która wpadła Ci w oko, w ciągu 3 sekund. Liczysz i uderzasz. Pozwala uniknąć wątpliwości i pokonać własne zahamowania.

Kobiety pragną, aby do nich mówić, zainteresować się i prawić komplementy. Jeśli jesteś osobą, która mówi tylko o sobie. Warto to zmienić w miarę szybko. Mówienie tylko o sobie nie ułatwi Ci poderwania dziewczyny. Zapytaj, czy ma jakieś zainteresowania, hobby a może pasje? Jak spędza swój wolny czas? Pytań jest bardzo wiele, tylko ty musisz je odpowiednio dobrać.

Słuchaj uważnie tego co ona Ci mówi. Nie chcesz chyba wyjść na osobę, która nie słucha i lekceważy słowa.

Utrzymuj kontakt wzrokowy, kiedy ona mówi. Ale pamiętaj, że nie możesz na nią patrzeć cały czas np. na jej ciało, ponieważ może to spowodować, że się zawstydzi.

Bądź pewny siebie i kontroluj sytuacje. Zaproś ją do tańca, zaproponuj kawę czy wspólne wyjście. Kobiety lubią mężczyzn stanowczych i pewnych siebie. Masz być osobą, która wie co robi.

Jak poderwać dziewczynę? – Pierwsza randka

Gdzie się wybrać na pierwszą randkę, aby jej zaimponować? Jeśli się spytałeś czym się interesuje to może już jakiś pomysł wpadł Ci do głowy. Jeśli twoim wyborem jest restauracja. To pamiętaj, aby przepuścić ją w drzwiach, jest to podstawa. Wybierz najlepszy lokal w swoim mieście. Najlepsze jedzenie i wnętrze. Najważniejsza rada, nie korzystaj z telefonu podczas rozmowy!

Jeszcze są inne opcje takie jak kino, spacer, piknik gdzieś na wzgórzu czy na dachu jakiegoś wieżowca. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia. Możliwości masz wiele, ale najważniejszy jest pierwszy krok i inicjatywa z twojej strony.

Najgorsze teksty na podryw!

Pewnie słyszałeś o tekstach na podryw. Według mnie to najgorsze co może być. Większość jest naprawdę głupia i zamiast zwiększyć nasze szanse to tylko je zmniejsza. Najlepiej bądź sobą i praw komplementy w zależności od sytuacji. Powiedz coś miłego, kiedy coś zrobi. Pochwal czy wysłuchaj kiedy ma gorszy dzień. Małymi krokami do przodu. A teraz kilka przykładów czego nie robić.

 • Twój tato musi być z zawodu złodziejem, bo ukradł wszystkie gwiazdki z nieba i umieścił w twoich cudnych oczach.
 • „Czy posiadasz może mapę? Zgubiłem się w twym pięknym spojrzeniu…”
 • „Jesteś tak seksowna, że nawet na trzeźwo mogłabyś mi się spodobać”
 • „Pij, będziesz łatwiejsza!”
 • „Hej maleńka, już jesteś moja!”
 • „Twój tyłek jest nieziemski. Przybyłaś z innej planety?”
 • „Fajne masz cycki”
 • „Dobrze, że potrafię pływać, bo inaczej już dawno utonąłbym w twoich oczach”
 • „Chcę patrzeć ci w oczy, gdy będziesz krzyczeć z rozkoszy!”Wiem, że zabrzmi to głupio i banalnie, ale dziś jest właśnie ta chwila, w której każdy z nas ma szansę poznać kogoś, kto uczyni jego życie szczęśliwym. Nie przegapmy tej szansy..
 • Czeka nas w nocy czyste niebo, bo wszystkie gwiazdy schowały się w twoich oczach

Jak poderwać dziewczynę i gdzie szukać?

Jeśli masz problem ze znalezieniem dziewczyny w realu to może warto spróbować przez internet? Na naszej stronie znajdziesz bardzo wiele portali randkowych. Każdy jest wart polecenia. Na pewno znajdziesz dostosowany pod swoje preferencje portal. Kliknij tutaj

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Jakub

  Również Polecam!

 2. Maciej

  Dawno nie było tak dobrego portalu. Mogę śmiało polecić.

Dodaj komentarz