Jak poderwać chłopaka? Kilka prostych sposobów

Jak poderwać chłopaka? Kilka prostych sposobów

Ostatnio był artykuł o tym ,,jak poderwać dziewczynę?” to dzisiaj poruszymy temat od strony płci pięknej, a więc jak poderwać chłopaka? To pytanie bez wątpienia zadaje sobie każda dziewczyna. Na zrobienie pierwszego kroku decyduję się większość mężczyzn i to oni starają się być tymi pierwszymi, ale coraz częściej z inicjatywą wychodzą kobiety. Kiedyś mogłoby być to uznane za nieporozumienie, ale dzisiaj wszystko się zmieniło. Dziewczyna, która wychodzi pierwsza z propozycją jest uznawana za odważną. Warto wziąć sprawy w swoje ręce i nie żałować, że czegoś się nie zrobiło.

Jak poderwać chłopaka
Wspólna przyszłość?

Jak poderwać chłopaka?

1.Bądź sobą

Najlepszym sposobem jest po prostu bycie sobą. Widzisz go i probujesz udawać, że jesteś inna przy nim? Takie coś nie ma większego sensu. Doceni Cię za to, jaką jesteś!

2. Kontakt wzrokowy

Kiedyś Seneka napisał, że „czasami wystarczy jedno spojrzenie, a czasami cała wieczność to zbyt mało, by znaleźć miłość”. Widzisz? Czasami wystarczy jedno spojrzenie. Spróbuj nawiązać kontakt wzrokowy z nim. Oczywiście nie bądź nachalna i nie patrz cały czas w jego kierunku.

3. Uśmiech

Złapałaś z nim kontakt wzrokowy? Zrób lekki uśmiech. Zauważy twój piękny uśmiech i go doceni. ”Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz kto może się zakochać w twoim uśmiechu”- Gabriel Garcia Marquez

4. Zadbaj o swój wygląd i atrakcyjność

Nie musisz wyglądać jak modelka z wybiegu, ale o podstawy trzeba zadbać. Ładny zapach i ubiór czy lekki makijaż. Warto dodać, że na atrakcyjność wpływają jeszcze takie czynniki jak poruszanie się, w jaki sposób mówisz i jak się zachowujesz.

5. Zaimponuj mu

Jesteś lepsza od niego w jakieś czynności? Zaproponuj mu pomoc. W ten sposób pokażesz swoją wiedzę, ale również spędzicie wspólnie czas. Może będzie potrzebować częściej pomocy i wtedy będzie wiedział gdzie się zgłosić.

6. Dowiedz się o nim jak najwięcej

Nie wiesz czym się interesuje? Zapytaj co robi w wolnym czasie, może macie wspólne hobby czy pasje? Może lubicie obydwoje te same gatunki filmów? Pytań jest bardzo wiele. Na pewno coś wymyślisz!

7. Dotyk

Spróbuj w subtelny sposób nawiązać z nim relacje fizyczną. Poklep go po ramieniu, chwyć za rękę, pogładź kolano, delikatnie zahaczaj swoją nogą o jego nogę, zaproponuj taniec na wspólnej zabawie. Tutaj również jest wiele możliwości.

Jak poderwać chłopaka w szkole?

Tak samo jak powyżej. Te punkty są uniwersalne i zawsze działają. Sprawdzają się w każdej sytuacji. Spędzaj z nim bardzo dużo czasu i zastosuj rady, które już przeczytałaś.

Jak poderwać chłopaka w internecie?

Internet pozwala nam na napisanie do chłopaka z każdego miejsca. A więc w czym problem? Nie wiesz jak zacząć? Piszesz po prostu ,,Hej” i zaczyna się konwersacja. Zadajesz kilka pytań w stylu ,,co robisz” ,,jak minął Ci dzień”. Jeśli rozmowa się układa to spróbuj spytać czym się interesuje itd. Zwróć uwagę na ortografię. Nie ma nic gorszego niż błędy ortograficzne.

Sprawdź nasze inne artykuły. Kliknij tutaj!

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Wiktoria

    Również Polecam!

  2. Maciej

    Dawno nie było tak dobrego portalu. Mogę śmiało polecić.

Dodaj komentarz