Czym jest Casual Dating? Casualdating.com

Kategoria Casual Dating zyskuje coraz większą popularność. Dlatego powstał specjalnie dostosowany pod takie osoby portal randkowy. Ale czym dokładnie jest Casual Dating? To propozycja seksu bez zobowiązań, skierowana do osób o podobnych zapatrywaniach na temat partnerstwa i seksualności. Można by krótko określić jako „randki bez zobowiązań”.

CasualDating.com – Badania

Jak pokazują międzynarodowe badania przeprowadzone przez Market and Communication Research GmbH w Hamburgu, aż 49% Europejczyków i 36% Europejek przyznaje się do doświadczenia seksualnego z nieznajomym. 27% tego typu randek przerodziło się w stały związek.

Dla kogo jest Casual Dating?

Casual Dating jest propozycją dla tych osób, których życie seksualne stało się nudne. Ludzie szukają bardzo dobrego seksu poza związkiem i małżeństwem. Chociaż wielu mężczyzn i wiele kobiet czerpie przyjemność z przygód przepełnionych seksem raczej przypadkowo. Takie osoby odkryły, że Casualdating to idealny portal, by poznać partnerów na nie zwykłą randkę.

Rejestracja

Rejestracja na portalu randkowym CasualDating.com jest bardzo prosta. Wypełniamy tylko standardowe dane. Na każdym innym portalu znajdziesz to samo. Przejdźmy do konkretów!

 • Wybieramy swoją płeć.
 • Wpisujemy swoją miejscowość.
 • Wpisujemy swoją datę urodzenia.
 • Ustawiamy swoją nazwę użytkownika oraz hasło.
 • Na samym końcu podajemy swój adres e-mail.
 • Potwierdzamy swoje konto, sprawdź swoją pocztę.

Jak znaleźć swoją drugą połówkę?

Casualdating.com

1. Wybierz odpowiedni pseudonim.

2. Unikaj agresywnych zaczepek. 

Pomimo tego, że osoby na  poszukują przygody, pamiętaj, że agresywne zaczepki nie przyniosą pożądanego skutku. Bądź miły, szarmancki i kulturalny.

3. Podejmij decyzję o spotkaniu. 

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Ubierz się wygodnie i na luzie. W razie wątpliwości: biała koszula i dżinsy zawsze zdają egzamin. Wszystkie kobiety będą twoję.

4. Jak zrobić pierwszy krok na spotkaniu?

Lekki drink jest dobrym sposobem na przełamanie pierwszych lodów. Jeśli nie lubisz pić alkoholu, po prostu bądź sobą. Kombinuj, probuj i troszkę spontanu a na pewno Ci się uda.

 

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Norbert

  Również Polecam!

 2. Angelika

  Również Polecam!

Dodaj komentarz