Czy eDarling to dobry portal randkowy?

Polacy coraz częściej używają Portali randkowych, ale nie można się dziwić. Technologia idzie do przodu a wraz z nimi serwisy randkowe o, których nie trudno usłyszeć. Edarling jest jednym z nich i dzisiaj go omówimy.

Edarling portal randkowy

Edarling swoją działalność  rozpoczął w 2009 roku w Niemczech, aktualna siedziba znajduje się w Berlinie. Jest jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Serwis założyli, posiłkując się pomocą Rocket Internet w listopadzie 2008 roku, Lukas Brosseder i David Khalil. Oferta portalu została uruchomiona 6 maja 2009 roku w Niemczech. Na tę chwilę liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi około 13 milionów na całym świecie. Ponad 10 000 nowych użytkowników każdego dnia w serwisie jest to idealnym portalem do znalezienia długoterminowych relacji. Serwis randkowy zdobył już zaufanie milionów użytkowników dzięki wysokiej jakości usługom, precyzyjnym algorytmom dopasowywania, profesjonalnemu wsparciu i gwarancjom bezpieczeństwa.

Jak zarejestrować się w eDarling?

Edarling portal randkowy

Jeśli już chcemy skorzystać z serwisu randkowego eDarling, musimy się zarejestrować. Rejestracja nie jest zbyt długa, ale też nie jest zbyt krótka, po wypełnieniu danych musimy rozwiązać test osobowości. Uzupełniamy takie dane jak nasza płeć, kogo szukamy, adres e-mail oraz hasło. Akceptujemy regulamin oraz politykę prywatności i również bardzo ważny punkt, czyli to czy mamy 18 lat. Inaczej nie możemy skorzystać z serwisu. Po wypełnieniu testu możesz przejść do swojego profilu. Znajdziesz w zaznaczone odpowiedzi wcześniej rozwiązanego testu. W zakładce „Szukam” masz możliwość edytowania dodatkowych kryteriów wyszukiwania, dotyczących potencjalnego partnera. Jeśli chcemy się wylogować klikamy ikonkę ,,wyloguj” w panelu głównym i w taki sposób zostajemy wylogowani. Kliknij przycisk, aby przejść do portalu lub tutaj.

Wyróżnienia eDarling

Serwis eDarling posiada na swoim koncie kilka wyróżnień, za swoje zasługi. Są to między innymi takie nagrody jak:

  • W Lato 2010 roku portal otrzymał etykietę bezpiecznych zakupów od TÜV Süd. W teście opublikowanym w numerze 8/2010 niemieckiego dwutygodnika „Computerbild” portal eDarling otrzymał najwyższe wyróżnienie spośród testowanych serwisów randkowych w Niemczech. Uzasadnienie redakcji opierało się na licznych i przekonujących profilach użytkowników oraz wysokim standardzie bezpieczeństwa.
  • W Listopadzie 2011 roku mięsięcznik ,,Komputer Świat” przeprowadził głosowanie na najlepszy portal randkowy w Polsce. Tutaj eDarling zajął ostatnie miejsce podium czyli numer trzy.
  • Według badań Gemius Megapanel w grudniu 2012 roku stronę eDarling odwiedziło ponad 1,1 miliona osób, co stanowi 41% singli korzystających z portali randkowych. Tym samym w grudniowym rankingu portal eDarling okazał się najbardziej popularną stroną wśród singli – internautów w Polsce.

Cennik w eDarling

Serwis oferuje swoje członkostwo. Można je podzielić na podstawowe, które jest darmowe oraz premium, które jest płatne. Aby korzystać w pełni z serwisu i ich wszystkich funkcji, zalecamy wykupienie wersji premium. Rejestracja, wykonanie testu osobowości oraz uzyskanie jego wyniku jest całkowicie bezpłatne. Darmowe jest także podstawowe członkostwo z ograniczonymi możliwościami użytkowania. Pakiet premium pozwala nam na wiele więcej funkcji. Dzięki wybraniu Członkostwa Premium będziesz mieć nieograniczoną możliwość komunikowania się z innymi Użytkownikami, otrzymasz informacje na temat osób odwiedzających Twój profil, a także dostęp do zdjęć dopasowanych do Ciebie osób. Członkostwo Premium oferuje także , do 20 dodatkowych nowych propozycji partnerów dzięki funkcji „Zdecyduj sam”.

Członkostwo Premium

12 miesięcy: 39,90 zł/ mies.

6 miesięcy: 49,90 zł/ mies.

3 miesiące:74,90 zł/ mies.

Warto mieć na uwadze to, że po zakończeniu abonamentu zostaje on automatycznie przedłużony, jeśli użytkownik nie złoży wypowiedzenia. Pamiętajmy o tym, jeśli zakupimy wersje premium.

Zalety eDarling

Edarling jako portal randkowy, zbiera bardzo dobre opinie, ponieważ zaletą tego portalu jest brak konieczności wychodzenia z domu w celu poznania drugiej połówki. Kolejnym argumentem może być to, że jest bezpłatna rejestracja, serwis działa zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych, jak również jest możliwość znalezienia odpowiednich partnerów ze względu na spersonalizowaną wyszukiwarkę użytkowników.

Wady eDarling

Tutaj na pierwszy przykład musi zostać, podany właśnie ten. Jeśli zdecydujemy się na rezygnacje z portalu, musimy przerwać to oficjalnie, a nie po prostu przestać z niego korzystać. Jeśli nie zakomunikujemy, że chcemy zakończyć przygodę z członkostwem Premium, zostanie ono przedłużone i nadal będziemy musieli ponosić za nie opłatę. Formularz rejestracyjny nie należy do najkrótszych, także trzeba mieć to na uwadze, jeśli chcemy z niego skorzystać. Jeśli to ci przeszkadza, zawsze możesz przeczytać nasze inne opinie na temat portali randkowych, nawet mamy swój ranking portali randkowych

Podsumowanie

Tak jak pisałem na początku, portale randkowe stają się popularniejsze i to nie bez powodu. Coraz więcej ludzi dostrzega możliwości, jakie daje nam technologia i w każdej chwili możemy korzystać z takich serwisów. Sposobów na znalezienie miłości jest wiele, a jak dotarłeś tutaj, to wiesz, że eDarling jest jednym z nich. Jeśli jesteśmy naprawdę zainteresowani takimi sprawami i chcemy końcu mieć stały związek, warto dać szanse temu serwisowi.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Norbert

    Polecam.

  2. Amelia

    Również Polecam!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.