Portale randkowe dla seniorów !

Kiedyś seniorzy byli skojarzeni jako dziadkowie, którzy opiekują się wnukami. Aktualnie, gdy technologia poszła do przodu to i nasi seniorzy również. Coraz częściej widzimy osoby starsze, które chodzą z najnowszym Smartfonem. Dzięki takiemu urządzeniu mogą się komunikować z całym światem, więc dlaczego nie spróbować poszukać miłości? Powstają z myślą o nich portale randkowe dla seniorów, które są dostosowane pod ich potrzeby.

Najpopularniejsze portale randkowe dla seniorów

portale randkowe dla seniorów

1. Portal randkowy QuickFlirt

QuickFlirt to idealny serwis dla seniorów. To międzynarodowy portal randkowy, znajdujący się w pierwszej dziesiątce takich portali na świecie i  który tylko w Polsce zrzesza ponad dwa miliony użytkowników

QuickFlirt to portal w większości do poszukiwania krótkich znajomości, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie znalezienia drugiej połówki – na pewno możesz znaleźć tu dokładnie to, czego potrzebujesz!
Na podstawie udostępnionych przy rejestracji informacji, algorytm serwisu sam wybierze najbardziej pasujące do Ciebie profile

Wystarczy chwila na darmową rejestrację, wpisanie kilku informacji o sobie. Od razu można zająć się poszukiwaniem kogoś na najbliższy wieczór. Serwis posiada również funkcje premium za tylko 4,20zł. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

2. Portal randkowy eDarling

Edarling Jest jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych w Polsce. Liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi około 15 milionów na całym świecie. Ponad 10 000 nowych użytkowników każdego dnia w serwisie jest to idealnym portalem do znalezienia długoterminowych relacji. Serwis działa na wszystkich urządzeniach, co daje możliwość seniorom korzystania z każdego miejsca na ziemi. Portal zdobył kilka nagród za swoje usługi są nimi między innymi:

  • W lecie 2010 roku portal otrzymał etykietę bezpiecznych zakupów od TÜV Süd.
  • W Listopadzie 2011 roku mięsięcznik ,Komputer Świat” przeprowadził głosowanie na najlepszy portal randkowy w Polsce. Tutaj eDarling zajął ostatnie miejsce podium, czyli numer trzy.
  • W grudniu 2012 roku stronę eDarling odwiedziło ponad 1,1 miliona osób, co stanowi 41% singli korzystających z portali randkowych. Tym samym w grudniowym rankingu portal eDarling okazał się najbardziej popularną stroną wśród singli – internautów w Polsce.

Jeśli chcemy skorzystać z portalu randkowego eDarling, musimy się zarejestrować. Rejestracja nie jest zbyt długa. Po wypełnieniu danych musimy rozwiązać test osobowości. Uzupełniamy takie dane jak nasza płeć, kogo szukamy, adres e-mail oraz hasło. Akceptujemy regulamin oraz politykę prywatności. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować

3. Portal randkowy Erodate

Erodate posiada na swoim koncie około 300 tysięcy użytkowników. Każda osoba korzystająca z portalu jest weryfikowana, dlatego mamy pewność, że piszemy z prawdziwymi ludźmi. Serwis dba o naszą prywatność. Portal działa tak, aby zapewnić nam w stu procentach bezpieczeństwo.

Rejestracja jest darmowa. Zaznaczamy swoją płeć, wybieramy kogo szukamy, podajemy datę urodzenia oraz adres e-mail, na który przyjdzie link aktywujący konto. EroDate oferuje realną możliwość poznania nowych osób i wyróżnia się ogromną ilością polskich użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

PODSUMOWANIE

Jak widać, portale randkowe dla seniorów są i będzie powstawać jeszcze więcej, aby nasi seniorzy mieli jeszcze lepiej. Powoli dziadkowe, którzy opiekowali się tylko wnukami odchodzą w zapomnienie.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz