Portale randkowe dla dorosłych

Portale randkowe dla dorosłych

Portale randkowe dla dorosłych

Znudziły Ci się portale randkowe, na których znajdujesz tylko osoby młodsze od siebie? Nie możesz przez to z nikim się zrozumieć? A może boisz się, że nie znajdziesz nikogo w swoim lub podobnym wieku? Osoby, które dopiero skończyły 18 lat nie są jeszcze, aż tak zrozumiałe. Nie wiedzą czego szukają i co mają na myśli. Co innego, jeśli ktoś już kilka lat obserwuje i działa na portalach towarzyskich. Od takiej osoby możemy oczekiwać, że ma prawdopodobnie plan, przecież w innym razie by nie wchodził na takie serwisy i nie szukałby bez powodu nowych znajomych.

Kim jest osoba dorosła?

Bardzo dobre pytanie. Jak rozróżnić, że akurat ja jestem tą osobą dorosłą i mogę szukać tylko portali randkowych dla dorosłych. Dorosłość osiąga się wraz z ukończeniem 18 roku życia, ale jest jedna wielka różnica. Nie oznacza to, że mentalnie jesteśmy dorośli, tak naprawdę dalej możemy być dziećmi. Wiek to tylko liczba. Ale uważam, że jeśli masz 18 lat lub trochę więcej to może zacznij od innych portali randkowych takich jak te tutaj. Serwisy opisywane poniżej zostaw dla starszych od siebie. W ramach ciekawostki napisze, że przeciętny użytkownik stron erotycznych to mężczyzna w wieku 25 – 44 lat.

DreamSingles.com

Portal randkowy DreamSingles.com to serwis, który działa nieprzerwanie od 16 lat. Jest to serwis międzynarodowy, więc nie jest skierowany tylko do polaków. Łączy kobiety i mężczyzn z całego świata. Najważniejszą z zalet tego portalu jest, że każdy użytkownik jest weryfikowany. Dlatego nie znajdziesz tutaj fałszywych profili. Każdego dnia liczba użytkowników się zwiększa, jeśli szukasz partnera, który zawsze będzie Cię wspierał znalazłeś najlepszą możliwą opcję. DreamSingles.com połączyło już około 50 tysięcy par. Dlatego tobie też się to uda! Do tego portal prowadzi swoje konta na Instagramie, Facebooku oraz na YouTube.

DreamSingles.com rejestracja

Rejestracja na tym serwisie towarzyskim jest bardzo prosta oraz darmowa. Tak jak na innych takich stronach podajemy to co zawsze. Portal jest skierowany do użytkowników tylko 35+ Dlatego musimy zwrócić na to uwagę. Uzupełniamy kogo szukamy, pocztę e-mail, kraj oraz hasło. Zajmie Ci to zaledwie jedną minutę. Warto dodać, że portal jest zabezpieczony poprzez system McAfee Secure oraz Anti-Scam Policy. Dlatego nie musisz się martwić o dziwne sytuację.

 

Portal randkowy Be2

Przyłącz się do portalu randkowe Be2. Nowoczesny serwis, który zapewnia swoim użytkownikom mnóstwo atrakcji. Sukces be2 w branży randek online jest powiązany z nową metodą doboru partnerskiego, opartą na naukowo opracowanym teście osobowości.  Co to oznacza? Wypełniamy formularz z pytaniami i program odpowiednio dostosuje się pod nasze odpowiedzi i dobiera nam osoby, które zaznaczały to samo lub podobnie. Portal pyta mniej więcej o takie rzeczy jak wiek, lokalizacja, wykształcenie czy wygląd. Portal randkowy Be2 działa na sześciu kontyntenach, dzięki temu każdego dnia liczba nowo zarejestrowanych osób powiększa się. Co ciekawe serwis stawia na profesjonalizm i pomaga Ci w założeniu profilu, wstawianiu zdjęcia i jak doskonalić swój profil, aby stał się bardziej atrakcyjny dla innych osób. Dodajmy do tego, że żaden z użytkowników nie ma dostępu do informacji o tobie, ani twoich danych osobowych. Serwis stawia na anonimowość. Tylko ty decydujesz z kim chcesz się podzielić takimi informacjami. Bezpieczeństwo strony zapewnia certyfikat SSL. Zachowanie twojej anonimowości dla portalu jest priorytetem.

Portal randkowy Be2 rejestracja

Portale randkowe dla dorosłych to takie, które mają użytkowników powyżej 30 roku życia. Be2 do takich serwisów się zalicza. Dlatego, jeśli będziemy się rejestrować powinnyśmy zwrócić uwagę na nasz wiek. Nie będę jeszcze raz opisywał metody rejestracji, ponieważ tak jak u góry za bardzo się nie różni. Również nie powinna nam zająć dłużej niż minute. Co ciekawe wszyscy single mogą wysyłać wiadomości korzystając z bezpiecznej wewnętrznej skrzynki mailowej be2 na swojej osobistej stronie oraz brać udział w quizie. Serwis również posiada swoją aplikację mobilną na telefony, którą bez problemu możemy pobrać i korzystać z każdego miejsca na świecie.

 

Be2 Opinie

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Kasia, Gdynia, 35

Miałam już dość przeglądania tysięcy nieodpowiadających mi profili osób na innych stronach. Z be2 było inaczej. Moja lista dopasowań była prosta w użyciu i zawierała propozycje osób zgodne z moim wykształceniem i zainteresowaniami.

Grzegorz, Poznań, 56

Kiedy poznałem naprawdę uroczą damę, byłem na tej stronie dopiero od kilku dni. Chociaż mieszkamy dziesiątki kilometrów od siebie, postanowiliśmy dać sobie szansę. Prawdziwa miłość nie zna granic!

Renata, Kraków, 41

Rok temu poznałam Piotra w be2 i po kilku miesiącach zdecydowaliśmy się pójść razem na kolację. Później, wychodziliśmy na drinki, spędzaliśmy wspólnie czas i w końcu pojawiła się miłość. Teraz, nasz związek jest jak z bajki. Jestem pewna, że ta miłość nie przeminie, bo jest po prostu doskonale.

portale randkowe dla dorosłych

PODSUMOWANIE

Już znasz dwa portale randkowe dla dorosłych, które na pewno zapewnią Ci mnóstwo atrakcji. Jeśli dotarłeś tutaj to wiesz, że mają one pewien przedział wiekowy. Dlatego jeśli jesteś osobą powyżej 30 roku życia powinieneś skorzystać z tych propozycji. Nic na tym nie stracisz, a może akurat trafisz na osobę, która Cię zaciekawi i zapewni Ci miłe wieczory. Życzę Ci powodzenia w szukaniu swoich potrzeb. Mam nadzieję, że Ci się uda.

Ten post ma 4 komentarzy

  1. Dawid

    Również Polecam!

  2. Paulina

    Dawno nie było tak dobrego portalu. Mogę śmiało polecić.

  3. Hubert

    Artykuł w 100% oddaję portal. Łatwy w obsłudze portal i super kontakt.

Dodaj komentarz