Portal randkowy letsdate

Portal randkowy letsdate

Sieć jest obecnie przepełniona stronami internetowymi dotyczącymi randek: przewodniki randkowe, serwisy randkowe, serwisy randkowe, czaty i inne. Serwisy randkowe to kilka z najbardziej prominentnych sposobów na poznanie ludzi. Wiele osób nie ma czasu na standardowe randki, randki z dobrymi przyjaciółmi, a podrywanie nieznanych ludzi na ulicy wzbudza niepokój wśród wielu ludzi. Serwisy randkowe pozwalają na poznawanie nowych ludzi bez wychodzenia z domu.

Możesz wybrać, z kim chcesz rozmawiać, jak również dowiedzieć się więcej o różnych innych wydarzeniach przed konferencją osobiście. Dzięki temu nie wylądujesz na spotkaniach bez przyszłości. Wśród profili on-line i ofert możesz wybrać te, które Cię intrygują.

Tysiące randek a także wciąż nie możesz znaleźć tej jedynej? Masz dość nudnych spotkań, niedopasowanych dopasowań, podobnych rozmów, które niczym się nie kończą. Może czas spróbować czegoś zupełnie nowego? Czy dowiedziałeś się o portalu randkowym letsdate? Jest to unikalność na polskim rynku portali randkowych. Ten serwis randkowy miał swoją premierę pod koniec 2019 roku i obecnie posiada tysiące zapisanych użytkowników – osób szukających gorących spotkań, nowych kolegów, a także wszystkich nastawionych na cokolwiek.

Podstawowe informacje.
Jeśli serwisy randkowe są tak popularne – dlaczego powinieneś wybrać właśnie ten? Poniżej możesz odkryć podstawowe informacje na jego temat:

 1. Jest bezpłatny
 2. Można go używać na stronie internetowej, a także na telefonach jako aplikacja
 3. Aplikacja jest kompatybilna z systemem IOS, a także Android
 4. Opcja logowania przez Facebook’a.
 5. Wykorzystuje GPS do odnajdywania ludzi
 6. Posiada funkcję łączenia na podstawie zachowań – śledzenie działań użytkowników na portalu, dzięki czemu możliwe jest znalezienie dopasowania bez konieczności ładowania niezliczonych zestawów pytań i rodzajów.
 7. Posiada funkcję ruchomego wyboru aktywności – można od razu określić, czy chce się danego klienta, przesuwając się zarówno w prawo, jak i w lewo, czyli wybierając „tak” lub „nie”.
 8. Posiada funkcję „real-time link”, która jest łatwym sposobem na tworzenie rzeczywistych spotkań będąc np. w kawiarni lub galerii, ta alternatywa pozwala na sprawdzenie czy w okolicy znajdują się jakiekolwiek zainteresowane utwory.
 9. Nie ma funkcji powiadamiania, co nie przeszkadza w codziennych obowiązkach, a jednocześnie pozwala na korzystanie z aplikacji, kiedy tylko zechcesz.
 10. Posiada funkcję, która umożliwia Ci poinformowanie dodatkowej osoby jednym kliknięciem, że jesteś zainteresowany.
 11. Posiada rzekomo dwukierunkową listę uprawnień, co oznacza, że aby wysyłać wiadomości, musisz najpierw zatwierdzić lub wysłać prośbę o rozmowę, która nastąpi dopiero po wyrażeniu zgody przez obie strony – dzięki temu nikt „niepożądany” nie będzie mógł się z Tobą skontaktować.
 12. Możesz ustawić swój status, jak również pozwolić innym rozpoznać swój nastrój, jak również dać im do zrozumienia, czego szukasz: miłości, miłości, przyjaciół lub … sex randki.

Rejestracja Letsdate.


Rejestracja na letsdate jest niezwykle szybka jak również prosta. Istnieje 5 kroków, aby przejść do informacji, które są wymagane do utworzenia konta i znaleźć partnera wśród kilku tysięcy osób!

Jakie informacje muszę podać podczas rejestracji?

Zaczynasz od wybrania kim jesteś i jakiego rodzaju związku szukasz:

kobieta szukająca mężczyzny.
facet szukający kobiety.
kobieta szukająca kobiety.
mężczyzna szukający mężczyzny.


Następnie podajesz swój wiek (jest to serwis randkowy dla dorosłych, więc wymagany wiek to 18 lat), swój obszar w Polsce (w miastach, aby mniej skomplikowane było znalezienie osób w Twojej lokalizacji). Następnie wszystko, co musisz zrobić, to podać swój adres e-mail, jak również hasło. Proste? Proste! Później uzupełnij pozostałe informacje o swoim koncie i już możesz szukać swojego idealnego garnituru.

Do czego służy Letsdate?Na stronie głównej portalu możesz zapoznać się z hasłem: „poznaj uduchowione kobiety online!”. Jednak nie daj się temu zwieść. Jest to portal randkowy zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Więc jeśli jesteś singlem lub po prostu próbuje znaleźć seks dzień – zaangażowany odpowiednie miejsce! Warto omówić, że jest to dorosły serwis randkowy, czyli osoby, które mają co najmniej 18 lat. Dodatkowo różnorodność obejmuje tylko obszar Polski. Znajdziesz tu tylko osoby zamieszkujące Polskę. Jeśli więc jesteś wśród osób, które próbują znaleźć chętnych i atrakcyjnych ludzi w swoim kraju – na co czekasz?


Jeśli nadal nie jesteś przekonany, że musisz wybrać letsdate to przedstawiamy kilka niezaprzeczalnych plusów tej aplikacji:.


Jak już wcześniej zaznaczyliśmy zarówno zapisy jak i standardowe korzystanie z portalu są bezpłatne. Możesz założyć swoje konto, a także poznać setki nowych osób bez płacenia ani grosza. Jednakże lestsdate podobnie jak popularne serwisy randkowe posiada swoją własną wersję „premium”, czyli wersję przedłużoną. Ta wersja zapewnia klientom dodatkowe możliwości za dobrowolną opłatą. Wśród głównych różnic, które zapewnia konto premium jest dogłębny wgląd w profile innych ludzi. W wariancie bezpłatnym szczegóły zauważalne na kontach są ograniczone do kilku ważnych danych. W odmianie premium informacje te są bardziej zarysowane. Niemniej jednak, wykorzystanie standardowego wariantu jest wystarczające do zlokalizowania tego, co lub kogo szukasz. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o którymś z klientów – możesz po prostu zapytać. To za modyfikację nic Cię nie kosztuje.

Czy randki z letsdate są darmowe?

Tak, portal randkowy LetsDate jest darmowy. Możesz korzystać z niego dowoli. Nie czekaj i sprawdź kto na ciebie czeka.

Czy letsdate jest bezpieczny?

Strona letsdate wydaje się być jedną z najlepszych stron randkowych. Nie pojawił się na rynku długo, ale do tej pory nie było żadnych problemów dotyczących jego bezpieczeństwa. Posiada zweryfikowane konta, co zapobiega podszywaniu się i nielojalności, czego zazwyczaj obawiają się osoby korzystające z tego typu stron. Poza tym, rozpoczęcie rozmowy wymaga zgody obu stron, więc nie ma możliwości, że skontaktuje się z Tobą osoba, z którą nie chcesz rozmawiać. Nie ma również możliwości prowadzenia wrogich lub obraźliwych dyskusji. Dodatkowo, jako użytkownik możesz zmienić swoje osobiste ustawienia prywatności, decydując w ten sposób, jakie informacje chcesz prezentować na swoim koncie.

Jak mogę usunąć swoje konto na letsdate?

Omówiliśmy już jak założyć konto na letsdate. Obecnie przyjrzyjmy się przeciwnej procedurze, czyli dokładnie jak usunąć konto. Cóż, to zależy od rodzaju konta, które posiadasz.

Po pierwsze, jeśli zdecydowałeś się na płatną odmianę kosztów, niezależnie od szerokiego wachlarza możliwości, jakie oferuje serwis, to poniżej przedstawiamy jak to działa. Możesz wygodnie zakończyć płatne członkostwo, jednak nie oznacza to usunięcia konta. To nadal będzie się na stronie jako regularne całkowicie darmowe konto. Jeśli nie chcesz, aby różne inne osoby widziały Twoje konto, musisz je wyłączyć lub usunąć w ustawieniach. Dezaktywacja z pewnością „ukryje” Twój profil do czasu ponownego zalogowania się. Usuwanie, z drugiej strony, jest nieodwracalny proces i na pewno trzeba będzie rozwijać nowe konto, jeśli kiedykolwiek wcześniej chcesz wrócić do witryny. Niemniej jednak obecnie wiesz, że zapisanie się jest naprawdę łatwe, więc na pewno nie będzie miał żadnego rodzaju problemu z tym powiedział. Oba wybory nie wykluczają powrotu do niezwykłej gry wideo randki on-line na portalu letsdate.

Ten post ma 5 komentarzy

 1. Kamil

  Również Polecam!

 2. Jan

  Dawno nie było tak dobrego portalu. Mogę śmiało polecić.

 3. Dawid

  Również Polecam

Dodaj komentarz