Jolly.me – Portal randkowy
jolly.me

Jolly.me – Portal randkowy

Jolly.me jest to portal randkowy dla dorosłych, jeśli szukasz randki, seksu lub przygód idealnie trafiłeś. Liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi ponad 1 milion. Jolly.me pomaga zapoznać się około 20.000 parom dziennie na całym świecie. Portal powstał w 2018 roku. Strona jest dostosowana pod urządzenia mobilne, więc bez problemu skorzystamy ze swojego smartfona.

Co oferuję Jolly.me?

Chcesz miło spędzić czas, lecz narzekasz na brak znajomości? Chcesz poznać kogoś, kto będzie umiał rozpalić twój temperament? Jolly to serwis randkowy, który zapewnia niezapomniane wspomnienia. Zapomnij o nudnych wieczorach. Chwilę po rejestracji pewnie kogoś znajdziesz do poczatowania i tak upłyną godziny!

Jak przebiega rejestracja?

jolly.me

Cennik i metody płatności – Jolly.me

Korzystanie z Jolly.me jest darmowe, ale jak na każdym portalu randkowym możemy wykupić subskrypcje premium, która dodaje nam kilka dodatkowych funkcji.

Fałszywe profile

Zanim konto na Jolly zostanie aktywowane, musisz potwierdzić swój adres e-mailowy. Wszystkie zdjęcia muszą zostać zatwierdzone przez moderatora, zanim pojawią się na stronie. Zapobiega to dodawaniu zdjęć, które są fałszywe. Jeśli natrafiłeś na takiego użytkownika możesz zgłosić to do supportu.

Sprawdzony profil Jagody!

 

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Jakub

    Artykuł w 100% oddaję portal. Łatwy w obsłudze portal i super kontakt.

Dodaj komentarz