Jolly.me – Portal randkowy
jolly.me

Jolly.me – Portal randkowy

Jolly.me jest to portal randkowy dla dorosłych, jeśli szukasz randki, seksu lub przygód idealnie trafiłeś. Liczba zarejestrowanych użytkowników wynosi ponad 1 milion. Jolly.me pomaga zapoznać się około 20.000 parom dziennie na całym świecie. Portal powstał w 2018 roku. Strona jest dostosowana pod urządzenia mobilne, więc bez problemu skorzystamy ze swojego smartfona.

Co oferuję Jolly.me?

Chcesz miło spędzić czas, lecz narzekasz na brak znajomości? Chcesz poznać kogoś, kto będzie umiał rozpalić twój temperament? Jolly to serwis randkowy, który zapewnia niezapomniane wspomnienia. Zapomnij o nudnych wieczorach. Chwilę po rejestracji pewnie kogoś znajdziesz do poczatowania i tak upłyną godziny!

Jak przebiega rejestracja?

jolly.me

Rejestracja na portalu jest bardzo prosta, ale może nam zająć chwilkę czasu. Formularz rejestracyjny składa się z 59 pól. Na samym początku podajemy naszą płeć, imie, adres-email oraz hasło. Dalej czekają na nas bardziej szczegółowe pytania. Konto możesz również stworzyć za pomocą Facebooka oraz konta Google.

 

Cennik i metody płatności – Jolly.me

Korzystanie z Jolly.me jest darmowe, ale jak na każdym portalu randkowym możemy wykupić subskrypcje premium, która dodaje nam kilka dodatkowych funkcji.

Próbny abonament: Trial Membership


3 Dni kosztuje: zł1,23Jeśli nie zrezygnują Państwo przed upływem okresu próbnego, członkostwo zmieni się w automatycznie przedłużając abonament.

 

1 Miesiąc kosztuje: zł48,22

Mogą Państwo zapłacić za to członkostwo przez: Karta kredytowa.

To członkostwo jest automatycznie odnawiane. Jeśli nie chcesz już korzystać z członkostwa musisz anulować subskrypcje inaczej, zostanie ona automatycznie odnowiona jako płatny abonament.


Plan: Premium Membership
To członkostwo jest automatycznie odnawiane. Muszą je Państwo anulować, aby wstrzymać dalsze płatności.
6 Miesięcy kosztuje: zł99,83
3 Miesiące kosztuje: zł87,79
1 Miesiąc kosztuje: zł48,22
1 Tydzień kosztuje: zł19,47
Mogą Państwo zapłacić za to członkostwo przez: Karta kredytowa.

Plan: Premium Membership SMS


To członkostwo nie zostaje automatycznie odnawiane. Nie muszą go Państwo anulować.
1 Tydzień kosztuje: zł20,10

Fałszywe profile

Zanim konto na Jolly zostanie aktywowane, musisz potwierdzić swój adres e-mailowy. Wszystkie zdjęcia muszą zostać zatwierdzone przez moderatora, zanim pojawią się na stronie. Zapobiega to dodawaniu zdjęć, które są fałszywe. Jeśli natrafiłeś na takiego użytkownika możesz zgłosić to do supportu.

 

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz