Jak przygotować się do randki

Jak przygotować się do randki

Nie wiesz Jak przygotować się do randki? Masz obawy przed nią? Miliony pytań? W twojej głowie jest mętlik? Uwierz, nie ma się czegoś bać. Twoje obawy zaraz znikną dzięki temu artykułowi. Znajdziesz odpowiedzi na swoje nurtujące pytania. Przestaniesz się obawiać i pamiętaj, wszystko będzie dobrze.

1. O czym rozmawiać na randce?

Najpopularniejszą opcją i jednocześnie najlepszą są zainteresowania. Zapytaj się czym się interesuje. Jakie ma pasje? Dzięki temu dowiesz się jak spędza wolny czas i wtedy będziesz mógł dalej dostosować pytania. A może macie takie same zainteresowania? Wtedy temat tak szybko się nie skończy. Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz.

Zapytaj, czy lubi podróżować. Może właśnie trafiłeś na miłośnika podróży. Takie rozmowy mogą być bardzo interesujące i inspirujące. Jeżeli obydwoje lubicie to samo to wtedy możecie wymienić się swoimi doświadczeniami. Zwróć uwagę, aby nie chwalić się cały czas, bo możesz wyjść na osobę, która ma tendencje do przechwalania się.

Wśród tematów, które można poruszyć nie można zapomnieć o marzeniach. Każdy z nas je ma. Niestety nie wszyscy je realizujemy. Zapytaj, jakie ma marzenia, gdzie chciałaby być za kilka lat? Co chciałaby osiągnąć? Dzięki temu dowiesz się, jakie ma priorytety i czy jej plany są w jakimś stopniu podobne do twoich.

Jedzenie to temat, który lubi każdy z nas. Zapytaj jakie potrawy najbardziej jej smakują, a za czym nie przepada. Opowiedz czy wolisz jeść w domu, czy na mieście. Może lubicie taką samą kuchnie i na następnej randce będziecie razem gotować?

Porozmawiaj o bieżących wydarzeniach, ale unikaj tematów politycznych i religijnych. Temat drażliwy, a w tych kwestiach zdania są różne. Najlepiej rozmawiać na tematy społecznie, dzięki temu dowiesz się, jakie ma zdanie na wiele kwestii.

2. Jak się ubrać na randkę?

Znasz takie powiedzenie ” Jak cię widzą, tak cię piszą”? Jest to sama prawda. Mówi się, że pierwsze trzy sekundy kontaktu z nową osobą są najbardziej decydujące.

A więc jak się ubrać? Ubierz się po prostu ładnie, ale na luzie. Nie tu dużej filozofii. Biała koszula, czarne jeansy. Jeżeli jesteś kobietą, to wybierz czerwoną sukienkę, może szpilki i zrób malutki makijaż. Pamiętaj, że robisz to dla własnej przyjemności, więc nie wciskaj się w spódnice, która do ciebie nie pasuje i jej nigdy nie nosisz. To jest twoje małe święto, więc postaraj się wyróżnić z tłumu, ale jak zwykle wszystko z umiarem.

3. Gdzie pójśc na randkę?

Jest to stosunkowo bardzo prosty temat. Jednocześnie zależy od tego gdzie mieszkacie i jakie macie możliwości. Jeżeli jest to miasto masz do wyboru kino, restauracje, kawiarnie, koncert, dyskotekę czy spacer nocą. Każde takie miejsce ma swój urok, ale nie lubicie obydwoje koncertów to nie ma sensu tam iść. Prawda? Najlepszą z tych propozycji jest według mnie kawiarnia, restauracja oraz spacer nocą.

A co jeśli, nie mam w swojej okolicy, kina, kawiarni czy klubów, do których moglibyśmy pójść? Zawsze jest opcja spaceru lub pójście nad jezioro. Bierzesz koc, wspólnie siadacie i rozmawiacie np. na tematy podane powyżej. Jest również taka opcja jak zaproszenie drugiej osoby do swojego domu, ale to już zależy od ciebie i twoich możliwości.

4. Kiedy odezwać się po randce?

Czasy się zmieniły i nie ma czegoś takiego jak kiedyś. Mowa o tym, że facet musi odezwać się pierwszy. Kobieta również może zrobić ten pierwszy krok. Kiedy się odezwać? Jeśli spodobała Ci się druga osoba to jest oczywiste, że jak najszybciej. Nie możesz zwlekać. Jest jeszcze taka zasada tzw. ”zasada trzech dni” Czyli dopiero po trzech dniach odzywamy się i piszemy np. SMSa. Jeżeli Ci to pasuje i masz taką chęć. Rozumiem, ale według mnie jest to zbędne i można odezwać się szybciej.

5. Jak zakochuje się facet?

Ciężki temat co nie? Ale zawsze coś się znajdzie. Można powiedzieć, że facet przechodzi przez cztery etapy zakochiwania się. Numerem jeden jest fizyczne pożądanie. Czyli tutaj właśnie pierwsze trzy sekundy odgrywają dużą role. Atrakcyjność fizyczna kobiety, potrafi w mężczyźnie rozbudzić wyobrażnie.

Drugiem etapem jest atrakcyjność emocjonalna. Jest to tzw. ” poczucie dopasowania” czyli jak się czujemy przy drugiej osobie. Czy musimy uważać, na co mówimy, czy co robimy. A może nie musimy się wcale krępować.

Ostatnie miejsce na podium zajmuje ”zakochanie” na tym etapie mężczyzna zaczyna zadawać sobie pytania i rozmyślać o swoich uczuciach. Dla faceta stają się ważne cechy, którymi kieruje się kobieta, czyli takie jak marzenia, zainteresowania czy wartości.

Czwartym etapem jest ”emocjonalny związek” Wtedy po raz pierwszy mężczyzna zaczyna myśleć o wspólnej przyszłości i związku.

6. Jak zakochuje się kobieta?

Kobiety są mocno skomplikowane. Często ciężko się domyślić, o co im naprawdę chodzi. Tak jest i w tym przypadku. Nie dają oczywistych znaków. Mamy o wiele więcej znaków zapytania w swojej głowie niż odpowiedzi.

Ale kobieta zakochuje się w podobny sposób. Tutaj również liczy się pierwsze spojrzenie, charakter i jak się czujemy przy drugiej osobie. Często próbuje zrozumieć mężczyznę i to ona zadaje mnóstwo pytań, aby dowiedzieć się wszystkiego.

Sprawdza, czy może na tobie polegać, czy jesteś odpowiedzialny. Większość kobiet ma potrzebę trwałego stałego związku. Budowanie takiego zaufania i więzi jest bardzo ważne. Chcę mieć od ciebie wsparcie w najtrudniejszych chwilach.

Podsumowanie

Mam nadzieje, że wiesz, na co zwrócić uwagę. Wiesz już jak przygotować się do randki. Dlatego resztę zostawiam tobie. Jeśli jeszcze nie masz z kimś pójść na randkę, a szukasz tylko informacji o tym. To musisz sprawdzić nasz ranking portali randkowych lub zajrzeć na naszą stronę główną i przekonać się co na ciebie czeka.

Ten post ma 4 komentarzy

  1. Andrzej

    Również Polecam!

  2. Karol

    Również Polecam!

  3. Kamil

    Dawno nie było tak dobrego portalu. Mogę śmiało polecić.

Dodaj komentarz